Kaldewei SUPERPLAN 386-2 sprchová vanička 80 x 80 x 2,5 cm s nosičom 447548040001

Kaldewei SUPERPLAN 386-2 sprchová vanička 80 x 80 x 2,5 cm s nosičom 447548040001 Sprchová vanička ... Zobraziť celý popis »

379,45 EUR vrátane DPH
Pôvodná cena:
609,15 EUR
Na splátky od 8,31 EUR mesačne!   Spočítať splátky

Záruka: 30 rokov
Váha: 18,00 kg
Výrobca: KALDEWEI
Kód produktu: 447548040001

Nie je skladom
Dostupnosť: Na dopyt

Množstvo:  

Cena dopravy

  • DACHSER: 17,90 EUR
  • DACHSER: 24,80 EUR
  • DPD PL: 29,99 EUR
  • DHL PL: 6,99 EUR
  • Osobný odber na pobočke prepravnej spoločnosti DHL, Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava: 5,00 EUR
  • Geis: 14,50 EUR
  • DHL: 16,50 EUR
  • Osobný odber na pobočke prepravnej spoločnosti GEIS, Dialničná cesta 24, 903 01, Senec: 4,40 EUR
  • Gebrüder Weiss: 24,00 EUR
  • DHL CZ: 12,50 EUR

Popis

Kaldewei SUPERPLAN 386-2 sprchová vanička 80 x 80 x 2,5 cm s nosičom 447548040001

Sprchová vanička SUPERPLAN s polystyrénovým nosičom.

Rad: Avantgarde
Farba: biela
Dĺžka: 80 cm
Šírka: 80 cm
Hĺbka: 2,5 cm
Materiál: smalt. oceľ 3,5 mm
Priemer odpadového otvoru: 90 mm
Váha: 18 kg

SUPERPLAN
Menej je viac ... Platnosť tejto vety sprchové vaničky Kaldewei SUPERPLAN účinne dokladajú. S hĺbkou len 2,5 cm sú tieto mimoriadne kvalitné oceľové vaničky extrémne ploché, a teda najlepšie vhodné pre bezbariérovú inštaláciu v rovine podlahy. So svojim elegantným dizajnom robia z každodenného sprchovania exkluzívny zážitok. Vďaka bohatej ponuke dostupných rozmerov možno sprchovú vaničku Kaldewei SUPERPLAN bez námahy integrovať do každého kúpeľňového priestoru.

Perl Effekt:
Povrchová úprava Perl Effekt je špeciálna povrchová úprava, ktorá sa trvale spája pri teplote nad 200 ° C so smaltovaným povrchom vaní a vaniček.Voda s povrchu opatreného Perl-Effektom nesteká, ale doslova sa skotúľa do odpadu a odnáša so sebou všetky nečistoty i vápenaté častice . Perl-Effekt tak výrazne uľahčuje čistenie vaní a vaničiek, ktoré sa stáva doslova hračkou.S Perl-Effektom je možné dodať všetky vane a vaničky, vyrobené zo smaltovanej ocele 3,5 mm.
Táto položka sa objednáva zvlášť ku konkrétnej vybranej vaničke.

Antislip:
Protišmyková úprava antislip významne zvyšuje istotu pri pohybe vo vani či sprchovej vaničke, umožňuje bezpečný vstup do kúpeľové alebo sprchové vane. Odporúčame ju najmä pre deti a starší alebo menej pohyblivé osoby a pre ubytovacie zariadenia. Antislip, ktorého základom je kremenný piesok, je pevne spojený so smaltovaným povrchom vaní a vaničiek (smaltovanou oceľou Kaldewei 3,5 mm) vďaka výpalu pri teplote nad 800 ° C. Štruktúrovaný povrch z natrvalo vpálené křemenopísčité zmesi. Vyniká mimoriadnou trvanlivosťou a ľahkou údržbou. A nie je len absolútne hygienický, ale vydrží aj po celú dobu životnosti vane. Antislip je vždy biely, bez ohľadu na farbu vane alebo sprchovacej vaničky. Antislip pre ploché sprchové vaničky Conoflat, Cornezza, SUPERPLAN, SUPERPLAN Plus, SUPERPLAN XXL, ARRONDO, Fontana a Zirkón je dostupný tiež vo farbách Coordinated COLOURS, ktoré sú prispôsobené farbám dlaždíc! Touto kombináciou farby a funkcie udáva Kaldewei nový tón v oblasti estetiky a štýlu.
Táto položka sa objednáva zvlášť ku konkrétnej vybranej vaničke.

Antislip Ornament:
Kto chce pri sprchovaní spojiť estetiku s optimálnou odolnosťou proti sklzu, bude nadšený novým antislip Ornament. Jemný vzorka tohto dekoru prináša novú extravaganciu do kúpeľne a dbá pritom na esteticky zodpovedajúce spôsob nárastu bezpečnosti. Protišmykový antislip pozostáva zo zmesi kremeňa a piesku a je pevne vypálený do smaltovanej ocele Kaldewei 3,5 mm a poskytuje sprchujícímu so svojou štruktúrovanou plochou optimálnu stabilitu. Pre sprchové vaničky ARRONDO, CORNEZZA, Ladoplan, SUPERPLAN, SUPERPLAN PLUS a SUPERPLAN XXL.
Táto položka sa objednáva zvlášť ku konkrétnej vybranej vaničke.

Dekor Conoflat, Ladoplan, SUPERPLAN:
Dekory alebo kvetinové vzory sú opäť v móde a dávajú vašej kúpeľni ozdobný a kreatívny akcent. S dekorom "Ľalia" môžete aj vy prepožičať svoje wellness oblasti niečo zvláštne. Dekor navrhnutý štúdiom Phoenix Design, Stuttgart / Tokio je trvalo spojený so smaltovanou oceľou Kaldewei 3,5 mm. Dekor "Ľalia" je k dostaniu pre uvedené modely v bielej a čiernej farbe a voliteľne s Perl-Effektom.
Táto položka sa objednáva zvlášť ku konkrétnej vybranej vaničke.

Celoplošný Antislip:
Pre celý rad kúpeľových vaní a sprchových vaničiek je protišmykový antislip k dispozícii rovnako ako celoplošný antislip o ešte väčších rozmeroch. Celoplošný antislip pre sprchové vaničky Conoflat, SUPERPLAN, SUPERPLAN Plus a SUPERPLAN XXL je dostupný tiež vo farbách Coordinated COLOURS, ktoré sú prispôsobené farbám dlaždíc! Touto kombináciou farby a funkcie udáva Kaldewei nový tón v oblasti estetiky a štýlu. Vďaka novej receptúre, vyvinuté vo vlastných laboratóriách, je antislip zvlášť plochý a jednoducho čistiteľný. Už žiadne kompromisy v protišmykovosť! Nemecká skúšobňa TÜV Rheinland potvrdila u antislipu aj celoplošného antislipu protišmykové vlastnosti podľa skupiny B pre mokré povrchy v priestoroch, kde sa chodí bosou nohou a skupiny R10 pre pracovné priestory a plochy so zvýšeným nebezpečenstvom pošmyknutia (STN 725191).

Rad AVANTGARDE:
Avantgarde kladie dôraz predovšetkým na eleganciu a prepojenie najlepších materiálov s tvarmi, ktoré hľadia do budúcnosti. Naša ponuka radu Avantgarde splní aj najnáročnejšie požiadavky. Nechajte sa inšpirovať našimi dokonalými riešeniami, ktoré z vašej kúpeľne vytvorí váš osobný podpis.

30-ročná záruka
Spoločnosť Kaldewei vždy dokázala vyrábať produkty s trvalou hodnotou - vďaka neustálej inovácii a využívania odolného smaltu s dlhou životnosťou. Smaltovaná oceľ Kaldewei 3,5 mm je zárukou stability, pevnosti a trvanlivosti všetkých vaní a sprchových vaničiek. Rozsiahle testy preukázali, že hrúbka a zloženie vrstiev smaltu zaručujú najvyššiu odolnosť voči nárazu. Pre bežné používanie to znamená, že nie je potrebné sa obávať, keď niečo spadne do vane. Aj deti pri umývaní môžu cakat a hrať si bez starostí.
Zaručene 30 rokov.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Vlastnosti

Parametry
Rozmer 800 x 800
Tvar štvorec
Inštalácia samonosná pre obloženie, k podmurovaniu
Materiál smaltovaná oceľ

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2018 StavbaEU.sk