HiKOKI UB18DAW4Z Aku lampa 14.4/18V /36V, bez batérie a nabíjačky
Zľava 52%
vrát. DPH
SKLADOM 3  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Hikoki
Záruka: 3 roky
Model: UB18DAW4Z
Váha: 2,35 kg
Cena dopravy
  • Všetky možnosti dopravy »
    Cena dopravy
    Cena dopravy je počítaná automaticky podľa váhy a typu prepravy.
    Tento výrobok zasielame touto prepravou:
  • Všetky možnosti dopravy »
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Podobné produkty
Popis
• Širšia a dlhšie trvajúca
• Dlhšie trvanie" referuje na Široký (Eko) režim
• IP54 odolnosť voči prachu a vode
• Kompatibilná so 14,4/18V a MULTI VOLT batériami typu Slide
Technické parametre:
• Napätie: 14.4/18V
• LED žiarovky: 1x 18W 8x 3W
• Svietivosť: 2500 lúmenov
• Rozmery: 203 x 280 x 204 mm
• Hmotnosť: 1,85 kg
Príslušenstvo:
• Bez baterií a nabíječky
ilustračné foto
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napájanie akumulátor Li-Ion
Napätie akumulátora 36 V