Drezové batéria

FRANKE
BLANCO
ALVEUS
CLAGE
NOVASERVIS
Obľúbenosti Hodnotenie Cena Cena
Drezové batéria

Drezové batérie na každý účel

Keď si zákazník chce kúpiť drezovú batériu, má neobmedzený výber produktov so širokou škálou dizajnov a možností prevedenia. Pri rozhodovaní je preto dôležité zvážiť niekoľko faktorov. Medzi ne patrí rozsah funkcií jednotlivých drezových batérií, ceny, farby a, samozrejme, celková kvalita.

K tomu pridajte špecifické podmienky vašej vlastnej kuchyne. Do úvahy treba vziať napríklad nástenné skrinky alebo okenné krídla, čo zohráva úlohu pri navrhovaní možných drezových batérií. Všetko závisí od rôznych požiadaviek a celkovej koncepcie, do ktorej musí daná batéria zapadnúť.

Aké sú druhy drezových batérií?

Pri predbežnom výbere najprv zvážte, aké funkcie musí požadovaná drezová batéria plniť. Na tento účel môžete použiť funkciu filtra na zobrazenie a skrytie príslušných možností:

Drezové batérie s výsuvnou koncovkou sú v súčasnosti veľmi obľúbené, pretože do určitej miery rozširujú rozsah pôsobenia. Vďaka dlhšiemu dosahu môžete napríklad plniť nádoby bez toho, aby ste ich museli držať v dreze pod batériou. To je výhoda najmä pri veľkých hrncoch a menších dreze. Vo všeobecnosti možno týmto spôsobom cielene distribuovať prúd vody.

Vodovodné batérie WOOD s vyťahovacou sprškou sú ešte flexibilnejšie ako vyššie opísaná kategória. Veľký prúd vody z batérie je totiž ideálny napríklad na umývanie ovocia a zeleniny. Vďaka nemu je aj umývanie riadu, hrncov a panvíc ešte rýchlejšie a jednoduchšie.

Drezové batérie bez sprchy sú známe ako batérie s pevným výtokom, a preto sú klasickou verziou drezových batérií. Ak nechcete vyššie uvedené funkcie, v ponuke sú stále praktické verzie, ktoré sa dajú otáčať a spúšťať alebo ktoré sú umiestnené obzvlášť vysoko, ktoré stále ponúkajú flexibilitu a výhody na každodenné používanie.

Ďalšou možnosťou, ktorú nájdete v rôznych podkategóriách, sú drezové batérie s LED osvetlením. LED osvetlenie na vodovodnej tryske má estetický aj praktický význam z hľadiska lepšej viditeľnosti. To druhé sa hodí napríklad vtedy, ak sa vaša umývadlová armatúra nachádza v tmavom priestore.

Beztlakové batérie sú nevyhnutné v situáciách, keď máte v kuchyni len jeden prívod vody, a to studenej. V takýchto prípadoch je na ohrev vody a jej správne používanie potrebná nejaká forma bojlera, dokonca aj špeciálny zásobník, a nízkotlaková batéria.

Ktorí výrobcovia drezových batérií existujú?

Ďalším spôsobom výberu alebo filtrovania je triedenie podľa konkrétnych výrobcov. Táto možnosť je užitočná najmä vtedy, ak už máte v kuchyni nejaké aplikácie od konkrétneho výrobcu alebo skúsenosti s ním. Medzi známe značky patria napr:

  • Franke
  • Blanco
  • Alveus
  • Clage
  • Ferro
  • Roca

Ide o renomovaných výrobcov, ktorí sú známi vysokou kvalitou svojich výrobkov. Ak teda nemáte konkrétnu preferovanú značku, určite je dobré zvážiť niektorú z týchto značiek.

Farba drezových batérií

Pokiaľ ide o farbu drezovej batérie, je to ďalšie kritérium, ktoré by ste mali zvážiť okrem funkčnosti a celkovej kvality. Majte na pamäti, že pri výbere drezovej batérie chcete, aby ladila so zvyškom kuchyne a vytvárala harmonický vzhľad.

Náš e-shop ponúka širokú škálu farieb, ktoré spĺňajú najrôznejšie požiadavky. Klasické varianty z nehrdzavejúcej ocele a chrómu sú štandardom, ale obľúbené a často vhodné sú aj biele a čierne drezové batérie. V ponuke máme aj špecializované odtiene, napríklad béžový.

Drezové batérie lacne na StavbaEU.sk

Nakupovanie lacných drezových batérií online na StavbaEU.sk je jednoduché a pohodlné. Máme funkciu nastavenia rôznych filtrov, podrobný popis produktov a možnosti porovnania produktov, ktoré vám pomôžu správne sa rozhodnúť. Môžete tiež zohľadniť svoj rozpočet nastavením maximálnej ceny.

© 2007 - 2024 StavbaEU.sk