O nás

Už od roku 2007 pôsobíme na online trhu a patríme medzi popredných internetových predajcov na SK v oblasti hobby a záhrada.

Naším zákazníkom sa snažíme doručovať kvalitné a napriek tomu cenovo dostupné produkty. Veľký dôraz kladieme na komfort pri výbere tovaru, ústretový zákaznícky servis a rýchle a spoľahlivé dodanie.

Nájdete u nás najväčšiu ponuku záhradného náradia Fiskars a Gardena, záhradného nábytku a kvetináčov Keter a Prosperplast, hobby i profi náradia Bosch, Makita a DeWalt a v neposlednom rade záhradných bazénov Intex a Bestway.

Dodávame do celej Európy

Aj napriek tomu, že na našu zem nedáme dopustiť, rozhodli sme sa s našou ponukou a servisom expandovať do ďalších európskych štátov. A tak expedujeme zásielky do Česka (kamody.cz), Maďarska (kamody.hu) Nemecka (baumarkteu.de), Rakúska (baumarkteu.at) a Poľska (naj-sklep.pl).

Objednávky ale prijímame od všetkých zákazníkov od Portugalska či Grécka až po Švédsko či Fínsko.

Náš zákazník, náš pán

O ponuku produktov, zákaznícky servis a bezproblémové doručenie objednávok sa aktuálne stará 75 zamestnancov. Aby sme dosiahli spokojnosti našich zákazníkov, riadime sa heslom "Náš zákazník, náš pán." Naše preškolené a skúsené call centrum je Vám k dispozícii každý všedný deň. Všetci robíme maximum, aby sme prostredníctvom perfektného zákazníckeho servisu, kvalitných produktov a priaznivých cien, činili našich zákazníkov spokojnými a tí sa k nám potom radi vracali.

700 000 položiek skladom!

Počas nášho dlhodobého pôsobenia na trhu sme prekonali hranicu 700 000 kusov položiek skladom, ktoré sú pripravené ihneď k expedícii. Touto skutočnosťou sa môžu pochváliť len tie najväčšie e-shopy. O položkách na sklade máme veľmi dobrý prehľad, čo zaručuje ich bezproblémovú expedíciu a zároveň nám dovoľuje zobrazovať na našich stránkach www.stavbaeu.sk skutočný stav daného produktu na našom sklade. Ak uvádzame, že položka je skladom, je naozaj skladom!

Hlavné výhody

- Bezpečný nákup overený viac ako 1.000.000 zákazníkmi
- Najširšia ponuka hobby a záhrady
- Kvalitné produkty popredných svetových výrobcov
- Priaznivé ceny pre každého
- Expedícia do 24 hodín (Vaše objednávky balíme aj cez víkend)
- Možnosť osobného odberu na viac ako 5500 výdajných miest
- Viac ako 25.000 rôznych produktov skladom

© 2007 - 2024 StavbaEU.sk