Holzmann Ponorná kotúčová píla (165x20mm/1400W) TAS165PRO
Holzmann Ponorná kotúčová píla (165x20mm/1400W) TAS165PRO Holzmann Ponorná kotúčová píla (165x20mm/1400W) TAS165PRO Holzmann Ponorná kotúčová píla (165x20mm/1400W) TAS165PRO Holzmann Ponorná kotúčová píla (165x20mm/1400W) TAS165PRO Holzmann Ponorná kotúčová píla (165x20mm/1400W) TAS165PRO Holzmann Ponorná kotúčová píla (165x20mm/1400W) TAS165PRO
Zľava 20%
Holzmann TAS165PRO – Ponorná kotúčová píla 165 mm, 1400 W HOLZMANN TAS165PRO_230V je vysoko kvalitná ponorná kotúčová píla ideálna na presné rezanie rôznych materiálov, ako je masívne drevo... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM 2  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: HOLZMANN
Záruka: 2 roky
Model: TAS165PRO
Váha: 8,75 kg
Cena dopravy
  • Všetky možnosti dopravy »
    Cena dopravy
    Cena dopravy je počítaná automaticky podľa váhy a typu prepravy.
    Tento výrobok zasielame touto prepravou:
  • Všetky možnosti dopravy »
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
Holzmann TAS165PRO – Ponorná kotúčová píla 165 mm, 1400 W
HOLZMANN TAS165PRO_230V je vysoko kvalitná ponorná kotúčová píla ideálna na presné rezanie rôznych materiálov, ako je masívne drevo, drevotrieskové dosky alebo lamináty. Vďaka jemnému nastaveniu hĺbky rezu, funkcii predrezu a Soft-startu ponúka čistý rez aj pri nízkych otáčkach. Automatická ochrana proti spätnému rázu a fixácia stopy zaisťujú bezpečnú prácu.
Hlavné vlastnosti
  • Ponorná kotúčová píla pre presné a čisté rezy
  • Jemné nastavenie hĺbky rezu
  • Funkcia predrezu pre kvalitný začiatok rezu
  • Soft-start a automatická ochrana proti spätnému rázu
  • Fixácia stopy pre presné vedenie píly
  • Možnosť odsávania pilín (súčasťou prachový vak)
  • Dodávané v hliníkovom kufri
  • Voliteľne: vodiaca lišta a pripojenie vodiacej lišty
Súčasť dodávky
  • Ponorná kotúčová píla HOLZMANN TAS165PRO
  • Prachový vak
  • Hliníkový kufor
Technické parametre
Údaje o motore
Menovitý výkon S11400 W
Počet otáčok2000 – 5000 ot/min
Napätie230 V
Rezací výkon
Max. výška rezu pri 90°54 mm
Max. výška rezu pri 45°42 mm
Kotúčová píla
Otvory20 mm
Počet zubov48
Hrúbka zubu2,5 mm
Priemer kotúča165 mm
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napätie 230 V
Výkon 1400 W
Otáčky 1. chod (ot/min) 2000
Otáčky 2. chod (ot/min) 5000
Priemer kotúča 165 x 20 mm
Max. hĺbka rezu (90°) 54 mm
Max. hĺbka rezu (45°) 42 mm