MAKITA Akumulátorové náradie

MAKITA
Obľúbenosti Hodnotenie Cena Cena
MAKITA Akumulátorové náradie

Tu nájdete rozmanitý výber vysoko kvalitných Akumulátorové náradie od renomovanej značky MAKITA. Ponorte sa do sveta MAKITA a objavte perfektné Sady náradia, Skrutkovače, Aku vŕtačky, Rázové uťahováky, Búracie a vŕtacie kladivá, Aku brúsky, AKU leštičky, Multifunkčné prístroje, Nožnice na plech a prestrihovače, Píly, Hoblíky a frézky, Sponkovacie pištole, klincovačky, Miešače farieb a malty, Svetlo pracovné, Vysávače, Teplovzdušné pištole, Pištole na tmel, Univezálne nožnice, Aku batérie a nabíjačky, Rezačky obkladov, skiel, AKU nýtovačky, Kompresor, Odsávanie prachu.

Naše MAKITA Akumulátorové náradie sú k dispozícii v rôznych cenových reláciách, ktoré vyhovujú vašim potrebám a rozpočtu. Najnižšia cena našich výrobkov v tejto kategórii začína na 0,94 EUR, zatiaľ čo najvyššia cena potom je 3 650 EUR.

V závislosti od vašich potrieb môžete filtrovať podľa Napätie akumulátora, Dľžka, Otáčky(max.ot/min), Dĺžka brúsneho pásu. Týmto spôsobom nájdete presne tie produkty MAKITA Akumulátorové náradie, ktoré zodpovedajú vašim individuálnym preferenciám.

Tovar Akumulátorové náradie od MAKITA zasielame po celom Česku a Slovensku a do 23 ďalších krajín.

© 2007 - 2024 StavbaEU.sk