Domestos dezinfekčný a čistiaci prípravok Red Power 750 ml
Domestos dezinfekčný a čistiaci prípravok Red Power 750 ml

Domestos dezinfekčný a čistiaci prípravok Red Power 750 ml

Domestos tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok Red Power 750 ml Domestos 24 H tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam... Zobraziť celý popis »


Model: 0076130024

Popis

Domestos tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok Red Power 750 ml

Domestos 24 H tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne. Domestos je možné používať v celej domácnosti, a to ako v neriedenom stave, tak riedený s vodou.
Riedený tekutý Domestos 24 H je možné použiť na podlahy, obkladačky, umývadlá, pracovné aj iné väčšie plochy v domácnosti a taktiež na bielenie bielizne. Vhodný je aj pre čistenie a dezinfekciu upratovacích pomôcok.
Neriedený tekutý Domestos 24 H je ideálny na čistenie toalety, odtoku vane a kuchynského drezu.
Vďaka novému "hustejšiemu" zloženie priľne Domestos 24 H lepšie k povrchu toaletnej misy a obmedzuje tak množenie baktérií aj po spláchnutí. Pri každodennom používaní chráni Domestos 24 H celý deň pred baktériami uvoľnenými z toalety do ovzdušia a zároveň bojuje proti mikróbom v domácnosti. Zabíja všetky známe druhy baktérií.

ilustračné foto

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk