FONTE QUATTRO batérie na okraj vane s výtokom, 5-otvorová, chróm QTV040CR
FONTE QUATTRO batérie na okraj vane s výtokom, 5-otvorová, chróm QTV040CR FONTE QUATTRO batérie na okraj vane s výtokom, 5-otvorová, chróm QTV040CR

FONTE QUATTRO batérie na okraj vane s výtokom, 5-otvorová, chróm QTV040CR

FONTE QUATTRO batérie na okraj vane s výtokom, 5-otvorová, chróm QTV040CR Prevedenie: chróm QUATTRO Moderná séria kohútikových vodovodných batérií s krížovou rukoväťou Vo vidieckom štýle sa odr... Zobraziť celý popis »


Výrobca: PAFFONI
Model: QTV040CR

Popis

FONTE QUATTRO batérie na okraj vane s výtokom, 5-otvorová, chróm QTV040CR

Prevedenie: chróm

QUATTRO
Moderná séria kohútikových vodovodných batérií s krížovou rukoväťou
Vo vidieckom štýle sa odráža prastará túžba po niečom nedotknutom a po pocite bezpečia. Batérie Quattro sú to pravou sériou, vďaka ktorej sa budete cítiť prirodzene. Svoju krížovou rukoväťou reagujú na súčasný trend a ich prítomnosť vo Vašej kúpeľni je skutočným pohladením pre Vašu dušu. Táto séria batérií zahŕňa kompletný sortiment - vrátane vaňové stojankové a podomietkové sprchové batérie s termostatom.

Paffoni
Paffoni je úspešným výrobcom sanitárnych výrobkov z mosadze, už od roku 1953. Paffoni je rodinná firma so sídlom v meste Pogno. Paffoni investujú do výskumu, dizajnu, moderných technológií a do využívania tých najlepších materiálov. Súčasťou "rodiny" Paffoni je aj značka Fonte, značka dizajnových výrobkov.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk