Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Hodnotenie zákazníkov

23.03.2021
Overený zákazník

Pred objednaním dodacia doba do týždňa, po zaplatení dodanie tovaru do mesiaca. Nakoľko nemecký "výrobca" čakal na dodávku výrobkov z číny. Čo sa akosi pri tovare nepíše že čínsky výrobok sa olepí nemeckými nálepkami.


23.03.2021
Overený zákazník
  • dobrá komunikácia s predajcom, rýchle dodanie tovaru

  • 23.03.2021
    Overený zákazník
  • Formičky farebne nezodpovedali tým, ktoré boli na obrazku

  • 23.03.2021
    Overený zákazník
  • Spoľahlivá a rýchla dodávka objednaného tovaru

  • 23.03.2021
    Overený zákazník
  • rychle dodanie
  • nezistene


    22.03.2021
    Overený zákazník
  • dobré ceny
  • široký sortiment
  • kvalitný tovar
  • zlá komunikácia
  • zle zabalený nie najlacnejší tovar
  • Obchod je relatívny dobrý, veľký výber sortimentu za relatívne dobré ceny. Komunikácia obchodu je na bode mrazu, volal som tam skoro každý deň, v hodinách určených pre zákazníkov - Nikto nedvihol. Na e-mail odpísali po týždni, že sa ospravedlňujú, že majú toho veľa- aspoň že tak! Dodacia doba na to že je tovar skladom podľa mňa dosť dlhá-1 týždeň. Tovar bol zabalený zle, nato že tam bol tovar za vyše 200 eur. Bolo to aj vidieť- drobné škrabance na kufri a na vŕtačke.


    22.03.2021
    Overený zákazník

    Raz som objednal nebol problem. Teraz som objednal 2 krat a tovar mi stale nedorazil. Objednal som 10.3. a stale ani sprava ani nic.


    22.03.2021
    Overený zákazník
  • Trocha dlhšia dodacia lehota.

  • 22.03.2021
    Overený zákazník

    Som spokojná objednávka bola rýchlo vybavená doručená bola v poriadku a kuriér bol ochotný a milý. Ďakujem


    22.03.2021
    Overený zákazník
  • Obchod ako taký funguje pružne, včasná dodávka tovaru, dobre zabalená.
  • Nožnice na prvý pohľad vyzerajú solídne, sú funkčné, avšak po ostrihaní 2 stromov som musel rezný nôž brúsiť, nakoľko bol zatupený a brit čiastočne zdeformovaný. Kvalita noža priemerná až podpriemerná.

  • 22.03.2021
    Overený zákazník

    vyhoda


    22.03.2021
    Overený zákazník

    Tovar objednaný pred 11 dňami je nedodaný a Vás už zaujíma hodnotenie. Viem čo si mám o tom myslieť.


    22.03.2021
    Overený zákazník
  • široký sortiment,
  • dlhší dodací termín než bol uvedený v košíku


    22.03.2021
    Overený zákazník
  • v pohode

  • 22.03.2021
    Overený zákazník
  • rýchla komunikácia , rýchle dodanie
  • Som veľmi spokojná. Tovar došiel veľmi rýchlo. Došiel v poriadku. Odporúčam tento obchod.


    22.03.2021
    Overený zákazník
  • Dobré ceny
  • Dlhá dodacia doba
  • Slabá komunikácia obchodu, nedvíhajú telefon, neodpovedajú na mail

  • 22.03.2021
    Overený zákazník

    rýchle vybavenie objednávky


    22.03.2021
    Overený zákazník
  • Rýchle vybavenie

  • 22.03.2021
    Overený zákazník

    spokojnosť


    21.03.2021
    Overený zákazník
  • Tovar mi bol doručený dílerom do týždňa od vyplnenia objednávky, bez najmenších problémov.
  • Toto bol môj prvý internetový obchod. Mám už 67 rokov. Dodaný tovar už plní svoj učel.


    21.03.2021
    Overený zákazník
  • Inak kvalita zabalenia tovaru a kvalita tovaru zodpovedá tomu co som aj chcel.
  • Odporúčam už len z finančnej stránky.
  • Dlhá čakacia doba. Predpokladal som ze to príde skôr.
  • Ale už pozerám ďalší produkt od vás len sa obávam ze ten budem čakať ešte dlhšie.
  • A ďalšia nevýhoda je ze keď som sa chcel spojiť telefonicky nikto nedvíhal a volal som asi 10krat a nikto sa neunuval volať späť.

  • 21.03.2021
    Overený zákazník

    Prvy krat som si u nich objednal od tohto obchodu, a nemam vyhrady.


    21.03.2021
    Overený zákazník
  • aktualnost skladovych zasob
  • rychle bezproblemove dorucenie ( do 2 prac. dni ak je polozka skladom)

  • 21.03.2021
    Overený zákazník
  • veľmi dobre spracovaná a prehľadná stránka
  • široký sortiment
  • dobré ceny
  • ochota riešiť problémy a reklamácie, toto vidím ako veľké plus
  • zapracoval by som na e-mailovej komunikácii, keď napíšem nejaký mail ohľadom informácií, bolo by dobré, keby sa mi niekto ozval s tým, že ďakujeme za mail, riešime ho, dáme vám vedieť. Čakať niekedy aj 7 dní na odpoveď nie je práve najlepšie. Takisto telefonický kontakt by nebol zlý. Moje postrehy. Inak super stránka.


    © 2007 - 2026 StavbaEU.sk