IDEAL Standard DUORO závesná výlevka R380601
IDEAL Standard DUORO závesná výlevka R380601 IDEAL Standard DUORO závesná výlevka R380601

IDEAL Standard DUORO závesná výlevka R380601

IDEAL Standard DUORO závesná výlevka R380601 Farba: biela IDEAL STANDARD Úspech preslávené európskej značky IDEAL STANDARD vychádza nielen z viac než storočnej tradície výroby sanitárnej tec... Zobraziť celý popis »


Výrobca: IDEAL STANDARD
Model: R380601

Popis

IDEAL Standard DUORO závesná výlevka R380601

Farba: biela

IDEAL STANDARD
Úspech preslávené európskej značky IDEAL STANDARD vychádza nielen z viac než storočnej tradície výroby sanitárnej techniky vysokej kvality a dokonalého dizajnu, ale predovšetkým z praxe častých výrobných, technologických a produktových inovácií, ktoré túto spoločnosť stavia do úlohy odborového lídra, zobrazujúceho všeobecné trendy a prinášajúceho nové riešenia .
Výrobné portfólio Ideal Standardu zahŕňa komplex zariaďovacích predmetov pre vybavenie kúpeľní a sanitárnych priestorov v širokej ponuke dizajnových i štandardných sérií a produktových línií: sanitárnu keramiku, kúpacie akrylátové vane, hydromasážne systémy, úplný sprchovací program, zmiešavacie batérie a ostatné kúpeľňové armatúry, kúpeľňový nábytok a doplnky . Ponuku dopĺňajú špeciálne kuchynské batérie a interiérové ??armatúry.
Nadnárodný koncern Ideal Standard International s viac ako 11.000 zamestnancami pôsobí v mnohých krajinách sveta, či už pod materskou značkou alebo prostredníctvom dcérskych spoločností Jado, American Standard, Incesa Standard, Armitage Shanks, Ceramica Dolomite, Porcher a Vidíma.

ILISTRAČNÍ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk