KOLO Traffic WC sedadlo, tvrdé, z Duroplastu, s automatickým pozvoľným sklápaním L90112000
KOLO Traffic WC sedadlo, tvrdé, z Duroplastu, s automatickým pozvoľným sklápaním L90112000 KOLO Traffic WC sedadlo, tvrdé, z Duroplastu, s automatickým pozvoľným sklápaním L90112000

KOLO Traffic WC sedadlo, tvrdé, z Duroplastu, s automatickým pozvoľným sklápaním L90112000

KOLO Traffic WC sedadlo, tvrdé, z Duroplastu, s automatickým pozvoľným sklápaním L90112000 - Farba: biela - Kĺby z ušľachtilej ocele - S automatickým pozvoľným sklápaním - Materiál: Duroplast - ... Zobraziť celý popis »


Výrobca: KOLO
Model: L90112000

Popis

KOLO Traffic WC sedadlo, tvrdé, z Duroplastu, s automatickým pozvoľným sklápaním L90112000

- Farba: biela
- Kĺby z ušľachtilej ocele
- S automatickým pozvoľným sklápaním
- Materiál: Duroplast
- Váha: 2 kg

TRAFFIC = milujeme mesto!
Nová kúpeľňová rad Traffic sa vyzněčuje moderným mestským dizajnom v spojení s vysokou funkčnosťou.
Ľahké obdĺžniky, hra s tvarmi, mäkké línie a tenké hrany, to je štýlový DESGN pre mimoriadne pohodlné a praktické prvky kúpeľňového vybavenia. Séria ponúka 1 typov umývadiel - klasických aj nábytkových, v rozmeroch od 45 cm až po 120 cm. Perfektné prispôsobenie keramiky a nábytku je zárukou štýlovo sofistikované čistoty formy a vysokého komfortu používania. Kovanie vybavené integrovaým systémom plynulého a tichého dovierania zásuviek a dvierok zaisťuje bezpečnosť a komfort pri užívaní.
Vysoká bočná skrinka je vybavená šiestimi poličkami a zrkadlom namontovaným na vnútornej strane dverí. Nábytel lakovaný do vysokého lesku je dodávaný v bielej alebo platinovej šedej farbe a novo sú k dispozícii dekory dreva - bielený jaseň a sivý dub.

SANITEC je najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku, sprchovacích kútov a vaní v Európe. Zaujíma aj významné postavenie v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším alebo druhým najväčším výrobcom a dodávateľom v každej krajine. Do tohto medzinárodného koncernu patrí napríklad KERAMAG, ktorý je číslom 1 v Nemecku, rovnako ako KOLO v Poľsku, ALLIA vo Francúzsku, IFÖ vo Švédsku či IDO vo Fínsku. V Českej a slovenskom republike ho reprezentuje obchodné a marketingové zastúpenie SANITEC, sro , Ktoré má za sebou už viac ako 18 rokov úspešné pôsobenie na oboch trhoch .Prodané výrobky tvorí podiel na trhu sanity bezmála 25% v ČR a takmer 35% v SR.
Hlavným cieľom spoločnosti SANITEC je spĺňať rastúce požiadavky náročnejších zákazníkov pri súčasnom zabezpečení maximálnej efektivity. Podmienkou existencie a vývoja firmy je spokojnosť zákazníkov. Preto dávame dôraz na zisťovanie ich potrieb a požiadaviek, ktoré prenášame do vývoja a navrhovania nových výrobkov a sérií.

K hlavným výrobkom, ktoré na český a slovenský trh dodáva patrí:
• KERAMAG - exkluzívna séria kúpeľňovej keramiky a nábytku vysokej kvality uspokojí aj tie najvyššie priania náročných zákazníkov. Moderný dizajn, pochádzajúci od slávnych dizajnérov zaručuje dlhoročnú spokojnosť.
• KERAMG DESIGN - prémiovej rady výrobkov značky KERAMAG, ktoré sa vyznačujú trendovým dizajnom, výnimočnými technológiami a použitím jedinečných materiálov.
• KOLO - výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, inštalačných modulov, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a prevedenie je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.
Všetky ponúkané výrobky sú plne funkčné a navrhnuté podľa najnovších dizajnových trendov. Spĺňajú požiadavky európskych noriem, je na ne vydané Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach výrobkov a sú vyrábané v závodoch podľa systému riadenia kvality (ISO 9001) a ochrany prostredia (ISO 14001).

Na moduly Technic GT poskytujeme záruku 10 rokov na komplet, na sanitárnu keramiku, vaničky a vane je poskytovaná 7- ročná záruka, na sprchové kúty, vaňové panely, radarové splachovače a nábytok je záruka 2 roky. Výnimkou sú keramické výrobky Keramag s ľahko čistiteľnou glazúrou KeraTect®, na ktoré je záruka plných 30 rokov. Na území celého štátu je zákazníkom k dispozícii dobre fungujúca sieť autorizovaných zákazníckych centier.

SANITEC neustále zvyšuje obrat, jednak zvyšovaním vlastného predaja a ďalej tiež akvizíciami. V súčasnej dobe má cca. 7.000 zamestnancov, 27 výrobných závodov a obchodné zastúpenie po celom svete. Hlavné sídlo koncernu Sanitec je v Helsinkách vo Fínsku a v Ratingene v Nemecku. Od 4. februára 2005 do dnešného dňa je vlastníkom všetkých akcií a novým majiteľom skupina EQT Private Equity Funds, od roku 2013 sa akcie spoločnosti obchodujú na burze.

Ďalšie informácie môžete získať na http://www.sanitec.com/

ILUSTRAČNÉ FOTO

Dokumenty

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk