Elektronické bidety

SAPHO
Hodnotenie Cena Cena
Elektronické bidety

Elektronické bidety klasické aj s diaľkovým ovládaním pre Vašu každodennú hygienu, maximálne pohodlie, zdravie a životný štýl. Najpodstatnejší je tvar sedátka, ktorý je prispôsobený európskemu trhu a zariadenie sa hodí na väčšinu toaliet európskych výrobcov. Ďalej elektronický bidet ponúka všetky funkcie spršky, vrátane pulzného oplachu a kmitavého pohybu trysky, samozrejmosťou je individuálne nastavenie polohy trysky, tlaku a teploty vody, teplovzdušné sušenie, vyhrievané sedadlo, automatické čistenie trysiek a ďalšie funkcie. Nadštandardné funkcie sú: automatické nočné LED osvetlenie, super úsporný režim, ktorý šetrí elektrickú energiu a funkcia odsávania pachov, ktorá sa aktivuje pri dosadnutí a diaľkové ovládanie pre Vaše maximálne pohodlie.

Inštalácia elektronického bidetu je možná na Vašu súčasnú toaletnú misu. Elektronický bidet vyberiete podľa presných rozmerou Vašej misy.
Počítajte s nutnosťou zásuvky v dosahu 1,4 m od bidetu. Vlastná inštalácia je veľmi jednoduchá, balenie obsahuje všetko, čo je potrebné. Priloženou T-rozbočkou a pancierovou hadicou sa bidet pripojí na existujúci prívod vody a zapojí do zásuvky. Do montážnych otvorov v keramike, slúžiacich k inštalácii toaletnej dosky, sa pomocou priložených skrutiek inštalujú posuvné koľajničky do ktorých sa bidet nasunie.

© 2007 - 2020 StavbaEU.sk