Milwaukee

Kvalitné výrobky od Milwaukee

Milwaukee bolo založené v roku 1925 v Brookfielde. Je uznávaná ako priekopník v oblasti elektrického náradia a príslušenstva. Keď sa rozhodnete investovať do výrobkov Milwaukee, môžete si byť istí ich spoľahlivosťou. Spoločnosť verí, že vysoká kvalita jej výrobkov je ideálna na profesionálne použitie a ponúka 3-ročnú záruku na náradie a 2-ročnú záruku na batérie.

V našem internetovém obchodě naleznete široký výběr nářadí od značky Milwaukee. Díky svému neustálému inovativnímu vývoji vytváří tento výrobce řešení pro kovovýrobu, elektrotechniku a dřevoobrábění. Toto zboží od výrobce Milwaukee můžete u nás zakoupit:

Akumulátorové náradie Milwaukee

Akumulátorové náradie Milwaukee zahŕňa akumulátorové vŕtačky a kladivá, skrutkovače, teplovzdušné pištole a brúsky.

Elektrické náradie

Elektrické náradie uľahčuje mnohé práce pomocou elektrického motora. Napríklad píly, priemyselné vysávače alebo diamantové brúsky.

Príslušenstvo pre náradie

V kategórii Príslušenstvo nájdete produkty, ako sú vrtáky a bity, rôzne pílové kotúče, frézy alebo drôtené kefy.

Ručné náradie

Ručné náradie je stále v prevádzke a zabezpečuje plynulý postup, keď sa vybije batéria alebo zlyhá elektrické náradie. Patria k nim kľúče, kladivá a rôzne typy nožníc a pilníkov.

Manipulačné vozíky

Manipulačné vozíky sú určené na prepravu veľkých, ťažkých alebo objemných krabíc alebo nábytku. Uľahčujú nakladanie a vykladanie nákladných vozidiel a dodávok a skladovanie tovaru.

Organizéry, kufríky, skrinky na náradie

K dispozícii sú kufre a tašky na náradie, organizéry na  náradiealebo opasky na náradie, ktoré uľahčujú prepravu náradia a príslušenstva a umožňujú prehľadné oddelenie malých dielov.

Dielenské rádiá

Ak chcete pri práci počúvať hudbu alebo sledovať dianie vo svete, odporúčame vám zaobstarať si praktické rádio do dielne.

Meracia technika a lasery

Okrem kombinovaných alebo čiarových laserov patria do  tejto kategórie napríklad  aj diaľkomery.

Záhradná technika

Nadšenci záhradnej techniky a terénnych úprav  sa môžu tešiť aj na kvalitné náradie Milwaukee, ako sú nožnice na živý plota kríky a motorové píly.

Výhody nákupu na StavbaEU.sk

V našom e-shope nájdete široký výber náradia a príslušenstva od spoločnosti Milwaukee. Naša webová stránka je prehľadná a ľahko sa na nej orientuje. Zobrazenie si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb a filtre tiež uľahčujú rýchle vyhľadávanie požadovaného tovaru.

Vďaka moderným platobným metódam je proces objednávania jednoduchý a objednané produkty dostanete v dohodnutom termíne. Ak si vyberiete viacero položiek, doručíme vám ich v jednej zásielke. Náklady na dopravu v závislosti od hmotnosti výrobku nájdete na stránke výrobku a tiež v nákupnom košíku. Tieto náklady sú jasne uvedené aj na stránke objednávky.

 

 

 

 

 

 

© 2007 - 2024 StavbaEU.sk