Paffoni LEVEL PROFESIONAL drezová stojanková batéria chróm so sprchou LEA176CR
Paffoni LEVEL PROFESIONAL drezová stojanková batéria chróm so sprchou LEA176CR Paffoni LEVEL PROFESIONAL drezová stojanková batéria chróm so sprchou LEA176CR Paffoni LEVEL PROFESIONAL drezová stojanková batéria chróm so sprchou LEA176CR

Paffoni LEVEL PROFESIONAL drezová stojanková batéria chróm so sprchou LEA176CR

Paffoni LEVEL PROFESIONAL drezová stojanková batéria chróm so sprchou LEA176CR Prevedenie: chróm LEVEL Level znamená v angličtine "úroveň", prípadne "rovnováha" - ako príznačné označenie pre ... Zobraziť celý popis »


Výrobca: PAFFONI
Model: LEA176CR

Popis

Paffoni LEVEL PROFESIONAL drezová stojanková batéria chróm so sprchou LEA176CR

Prevedenie: chróm

LEVEL
Level znamená v angličtine "úroveň", prípadne "rovnováha" - ako príznačné označenie pre sériu vodovodných batérií Paffoni LEVEL, ktorých úroveň ako estetická, aj kvalitatívne sa rozhodne nepohybuje nízko. Spojenie vydutého oblúku s ostro rezanými hranami sa drží súčasných trendov, ťažiacich z napätia medzi kubizmom a klasikou.

Paffoni
Táto firma pôsobí na trhu už od roku 1953. Od tej doby až do dneška zaisťuje svojim zákazníkom po celom svete ceny zodpovedajúcej kvalite.
Talianska spoločnosť Paffoni sa zaoberá výrobou kvalitných kúpeľňových batérií od najlacnejšej cez retro batéria s krídelkami navodzujúce jedinečnú atmosféru až po pohodlné termostatické batérie s možnosťou voľby teploty. Je tu jasne rozpoznateľný dôraz na kvalitu použitého materiálu i elegantného spracovania každej jednotlivej baterie.Na všetky batérie poskytujeme 5 ročnú záruku a je možné objednať akýkoľvek náhradný diel. Väčšinu batérií je možné dodať v rôznych farebných kombináciách (napr. chróm-zlato) ..
Sprchové komplety Paffoni dokážu uspokojiť želania bežných aj náročných užívateľov. Paffoni svoje sprchové kúty maximálne prispôsobuje požiadavkám svojich zákazníkov. Sprchy a sprchové systémy Paffoni sú jednoduché a zároveň elegantné. Vynikajú dokonalou funkčnosťou, ladnými tvarmi a perfektným materiálom, ktorý vám zaručí mnoholetá komfort pri sprchovaní.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2023 StavbaEU.sk