RAVAK Totem COBRA hydromasážny panel X01347
RAVAK Totem COBRA hydromasážny panel X01347 RAVAK Totem COBRA hydromasážny panel X01347 RAVAK Totem COBRA hydromasážny panel X01347

RAVAK Totem COBRA hydromasážny panel X01347

Hydromasážny panel do sprchovacieho kúta Cobra nadčasový dizajn - V rozmeroch 21 x 120 cm - Eloxovaný hliník - Veľkoformátová pevná sprcha s 60 silikónovými tryskami - 60 silikónových trysiek pr... Zobraziť celý popis »


Model: X01347

Popis

Hydromasážny panel do sprchovacieho kúta Cobra

nadčasový dizajn
- V rozmeroch 21 x 120 cm
- Eloxovaný hliník
- Veľkoformátová pevná sprcha s 60 silikónovými tryskami
- 60 silikónových trysiek pre masáž tela
- Ručná sprcha
- Termostatická batéria s detskou poistkou

Vhodný do všetkých sprchovacím kútov RAVAK, montuje sa na stenu.
Na čistenie odporúčame používať prípravok RAVAK Cleaner.

Odporúčania pre hydromasážne panely s termostatickou batériou:
- Minimálna teplota horúcej vody 50 ° C, minimálny tlak vody za chodu 2 bary, maximálny tlak vody za chodu 5 barov, odporúčaný tlak vody za chodu 3 bary.

Sprchový masážny panel Ravak COBRA, akýsi pomyselný totem vo Vašej sprchové svätyni, ponúka okrem nadčasového dizajnu naozaj bohatú porciu pohodlia, ktorú si vo svojej kúpeľni plne zaslúžite.

Hlavová časť vytvára vďaka 60 mikrotryskám z prúdu vody tropický dážď nebývalé hustoty a intenzity. Ďalších 60 mikrotrysiek k masáži tela nájdete v dvoch blokoch v okolí termostatické batérie s detskou poistkou, ktorou je tento wellness skvost vybavený. Ručná sprcha je potom samozrejmosťou.

Všetky trysky sú chránené proti zanesenívodním kameňom. Inštalácia na stenu.

Značkové výrobky RAVAK sú veľmi populárne - na rovnomenného zeleného firemného maskota Žabiak si spomenie takmer každý. V ponukovom portfóliu najväčšieho výrobcu sanitárnej techniky v strednej a východnej Európe - tradičné české spoločnosti Ravak - nachádzame širokú paletu kvalitných sprchových kútov, vaňových a sprchových zásten, sprchových vaničiek a akrylátových vaní, vrátane hydromasážnych. Kvalita výrobkov, moderné výrobné technológie i nadčasovosť dizajnu všetkých produktov odrážať súčasný rozmach odbore sanitárnej techniky. Presvedčenie o tom, že technická dokonalosť je samozrejmosťou, ale až prvotriedny dizajn otvára nové dimenzie úžitkovej hodnoty výrobkov, sa stalo východiskom pre úzku spoluprácu firmy Ravak s návrhárskym štúdiom DESIGN A Storz, ktorá vniesla cenné skúsenosti z oblasti automobilového dizajnu do odbore sanitárnej techniky. Vysokú kvalitu všetkých výrobkov Ravak garantuje okrem iného certifikát ISO 9001: 2000. Ravak v podaní Českých van - pre Vašu kúpeľňu len to najlepšie!

ilustračné foto

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk