KERMI

Radiátory Kermi pre každú miestnosť vo vašej domácnosti

Hľadáte vysoko kvalitné radiátory do každej miestnosti vo vašej domácnosti? Potom je Kermi tou správnou voľbou. S radiátormi od spoločnosti Kermi nielen nahradíte staré, ktoré slúžia už desaťročia, ale ako staviteľ domu dokonale vybavíte aj svoju novostavbu. Či už v obývačke, spálni, jedálni alebo novej kúpeľni, s týmito radiátormi vnesiete do svojho domova príjemné teplo.

Radiátory Kermi sa vyrábajú v Nemecku. Spoločnosť bola založená v Hesensku koncom 40. rokov minulého storočia a špecializuje sa na radiátory, ktoré môžu byť voľne stojace aj vstavané. Kermi nie je určená len na domáce použitie. Zameriava sa na súkromné osoby, ale aj na priemyselné podniky. Okrem toho sa sortiment hesenskej spoločnosti neobmedzuje len na vykurovacie telesá, ale zahŕňa aj zariadenia pre sauny, parné sprchy a vysoko kvalitné armatúry pre rôzne aplikácie.

Kúpte si radiátory Kermi priamo u nás

V našom e-shope ponúkame nielen radiátory Kermi, ale aj špeciálne príslušenstvo pre kúpeľňové radiátory, rôzne pripojovacie šróbenie a široký sortiment upevňovacích prvkov. U nás si môžete všetky radiátory Kermi prispôsobiť presne podľa svojich potrieb. Môžete si vybrať z rôznych pripojení, závitov a získať podrobné informácie o

  • šírke a výške
  • dizajn
  • výkone a farbe radiátorov

a mnohých ďalších aspektoch. U nás si môžete vybrať ten správny model pre každú miestnosť, ktorý bude efektívne vykurovať váš priestor počas zimných mesiacov.

Okrem toho vám praktické termostaty umožnia jednoducho nastaviť a udržiavať požadovanú teplotu vo vašich miestnostiach. To nielenže zvyšuje komfort života vašej rodiny, ale pomáha aj šetriť energiu. Týchto šikovných malých pomocníkov oceníte aj v priemyselných priestoroch, kde je vytvorenie ideálneho prostredia pre výrobky a zamestnancov kľúčové.

 

© 2007 - 2024 StavbaEU.sk