BOSCH Akumulátorové náradie

BOSCH
Obľúbenosti Hodnotenie Cena Cena
BOSCH Akumulátorové náradie

Tu nájdete rozmanitý výber vysoko kvalitných Akumulátorové náradie od renomovanej značky BOSCH. Ponorte sa do sveta BOSCH a objavte perfektné Sady náradia, Skrutkovače, Aku vŕtačky, Rázové uťahováky, Búracie a vŕtacie kladivá, Skrutkovač na sadrokartóny, Aku brúsky, Multifunkčné prístroje, Nožnice na plech a prestrihovače, Píly, Hoblíky a frézky, Sponkovacie pištole, klincovačky, Svetlo pracovné, Vysávače, Tavné pištole, Teplovzdušné pištole, Pištole na tmel, Univezálne nožnice, Aku batérie a nabíjačky, Bosch IXO príslušenstvo, AKU nýtovačky, Kompresor, AKU striekacie pištole, Odsávanie prachu.

Naše BOSCH Akumulátorové náradie sú k dispozícii v rôznych cenových reláciách, ktoré vyhovujú vašim potrebám a rozpočtu. Najnižšia cena našich výrobkov v tejto kategórii začína na 0,94 EUR, zatiaľ čo najvyššia cena potom je 3 650 EUR.

V závislosti od vašich potrieb môžete filtrovať podľa Napätie akumulátora, Otáčky(max.ot/min), Dĺžka brúsneho pásu, Dĺžka hadice. Týmto spôsobom nájdete presne tie produkty BOSCH Akumulátorové náradie, ktoré zodpovedajú vašim individuálnym preferenciám.

Tovar Akumulátorové náradie od BOSCH zasielame po celom Česku a Slovensku a do 23 ďalších krajín.

© 2007 - 2024 StavbaEU.sk