ALVEUS set drez Line 80 satin + batéria Mura Nová chróm + darček
ALVEUS set drez Line 80 satin + batéria Mura Nová chróm + darček ALVEUS set drez Line 80 satin + batéria Mura Nová chróm + darček ALVEUS set drez Line 80 satin + batéria Mura Nová chróm + darček

ALVEUS set drez Line 80 satin + batéria Mura Nová chróm + darček

ALVEUS set drez Line 80 satin + batéria Mura Nová chróm + darček Rodina drezov LINE má jednoduché riešenia v čistej forme. Drezy LINE uľahčí každodennú prácu v kuchyni vďaka širokej ponuke prísl... Zobraziť celý popis »


Výrobca: ALVEUS
Model: SET/Line80+Mura

Popis

ALVEUS set drez Line 80 satin + batéria Mura Nová chróm + darček

Rodina drezov LINE má jednoduché riešenia v čistej forme. Drezy LINE uľahčí každodennú prácu v kuchyni vďaka širokej ponuke príslušenstva.
Funkčné umývacie zóna v kombinácii s veľkú pracovnú plochu v elegantnom prevedení za rozumnú cenu uspokojí aj najnáročnejších užívateľov. Drezy rady Line sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele v dvoch štruktúrach povrchu - satin, dekor,

drez:
Rozmer: 790 x 500 mm
Rozmer skrinky: 450 mm
Rozmer vaničky: 340 x 420 x 160 mm
Verzia: univerzálna
Štruktúra povrchu: SATIN- nerezová oceľ CrNi 18/10 je odolná voči korózii (vytvára uhladený, jednoduchý na údržbu čistoty nerezový povch).
Príslušenstvo v cene: sifón

batérie:
Rozmer: 190 x 137 mm
Prevedenie: vyťahovacia, sprcha
Štruktúra povrchu: chróm

Viac o značke Alveus
Výrobky značky Alveus (granitové drezy Alveus, kuchynské digestory Alveus, drezové batérie Alveus, sortery a ďalšie) sú určené pre moderné kuchyne. V dnešných interiéroch je rozmedzie medzi kuchyňou a obývacím priestorom skoro nepatrné, hoci sa minimalistické kultivované dizajnové riešenie začali získavať na popularite.

Granitové drezy Alveus dokonale zodpovedajú najnovším nápadom v oblasti nábytku a architektonickému riešeniu. Granitové drezy Alveus sú vyrobené z najkvalitnejších modernej materiálov, čo zaručuje jednoduchú údržbu a sú šetrné k životnému prostrediu. Moderné kuchyne sú flexibilné, dobre navrhujú a stále viac oslobodené od tradičného rozdelenia na priestory na varenie, prípravu a umývanie. S najmodernejšími drezy, značky kuchynských nerezových drezov Alveus propagujúcimi inovačné a funkčné riešenie kuchyne, presahujú limity tzv. Mokré zóny kuchyne.

pevnosť
Kompozitný granitové drezy Alveus sú odolné proti nárazu a vysokým teplotám.
Granitové drezy Alveus sú vyrobené z kompozitného materiálu ALGRANIT obsahujúceho viac ako 70% častíc žuly spojených dohromady vysoko kvalitným živicovým polymérom, aby bolo dosiahnuté vysokej pevnosti a odolnosti proti teplotám až do 280 ° C. Granitové drezy Alveus sa môžu pochváliť vynikajúcou odolnosťou proti poškriabaniu a nárazu, zatiaľ čo ich uhladený povrch zaisťuje jednoduchosť údržby čistoty; od špiny, škvŕn a vodného kameňa. Zvýšená pevnosť materiálu a údržba čistoty podľa inštrukcií zaručuje týmto granitovým drezom Alveus dlhodobú životnosť.

užitočnosť
Vaničky granitových drezov Alveus môžu byť až o 4 centimetre hlbšie, než u iných výrobcov. Kapacita granitového drezu Alveus je takto zväčšená až o niekoľko litrov, čo značne uľahčuje umývanie objemných kusov a veľkého množstva riadu. Granitové drezy Alveus sa používajú so 70 a 114 mm otvory pre sifón (podľa modelu), čo umožňuje rýchle odpúšťanie veľkého množstva vody.

Údržba a starostlivosť
Granitové drezy Alveus sú jednoduché na údržbu a čistenie, vďaka tomu, že sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality. Väčšina škvŕn a špiny môže byť odstránená pomôcť jemných neobrušujících tekutých čistiacich prostriedkov alebo prípravkov na báze amoniaku. Trvanlivejšie škvrny môžu byť odstránené bieliacimi (zriedenými na 50% vodou) alebo jemným leštidlom, zatiaľ čo usadeniny vodného kameňa 9% kyselinou octovou.
Nepoužívajte čistiace prostriedky obsahujúce chlór (chlórnan sodný) alebo kyselinu sodnú. Kompozitné materiály nevystavujte pôsobeniu agresívnych chemických prípravkov (odstraňovače laku, čistič rúry, koncentrované kyseliny, lúh a pod.) Môžu zničiť povrch drezu. Ak by došlo ku kontaktu, rýchlo opláchnite povrch vodou. Krájajte na krájací doske a nie priamo na povrchu drezu!

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk