FONTE QUATTRO batéria drezová stojanková s otočnou trubicou chróm QTV180CR
FONTE QUATTRO batéria drezová stojanková s otočnou trubicou chróm QTV180CR FONTE QUATTRO batéria drezová stojanková s otočnou trubicou chróm QTV180CR

FONTE QUATTRO batéria drezová stojanková s otočnou trubicou chróm QTV180CR

FONTE QUATTRO batéria drezová stojanková s otočnou trubicou chróm QTV180CR Drezová stojanková batéria - ramienko Dáždnik. Moderná séria kohútikových vodovodných batérií s krížovou rukoväťou. ... Zobraziť celý popis »


Výrobca: PAFFONI
Model: QTV180CR

Popis

FONTE QUATTRO batéria drezová stojanková s otočnou trubicou chróm QTV180CR

Drezová stojanková batéria - ramienko Dáždnik.
Moderná séria kohútikových vodovodných batérií s krížovou rukoväťou.
Prevedenie: chróm

QUATTRO
Moderná séria kohútikových vodovodných batérií s krížovou rukoväťou
Vo vidieckom štýle sa odráža prastará túžba po niečom nedotknutom a po pocitu bezpečia. Batérie Quattro sú to pravú sérií, vďaka ktorej sa budete cítiť prirodzene. Svoju krížovou rukoväťou reagujú na súčasný trend a ich prítomnosť vo Vašej kúpeľni je skutočným pohladením pre Vašu dušu. Táto séria batérií zahŕňa kompletný sortiment - vrátane vaňové stojankové a podomietkové sprchové batérie s termostatom.

Paffoni
Táto firma pôsobí na trhu už od roku 1953. Od tej doby až do dneška zaisťuje svojim zákazníkom po celom svete ceny zodpovedajúcej kvalite.
Talianska spoločnosť Paffoni sa zaoberá výrobou kvalitných kúpeľňových batérií od najlacnejšej cez retro batéria s krídelkami navodzujúce jedinečnú atmosféru až po pohodlné termostatické batérie s možnosťou voľby teploty. Je tu jasne rozpoznateľný dôraz na kvalitu použitého materiálu i elegantného spracovania každej jednotlivej baterie.Na všetky batérie poskytujeme 5 ročnú záruku a je možné objednať akýkoľvek náhradný diel. Väčšinu batérií je možné dodať v rôznych farebných kombináciách (napr. chróm-zlato) ..
Sprchové komplety Paffoni dokážu uspokojiť želania bežných aj náročných užívateľov. Paffoni svoje sprchové kúty maximálne prispôsobuje požiadavkám svojich zákazníkov. Sprchy a sprchové systémy Paffoni sú jednoduché a zároveň elegantné. Vynikajú dokonalou funkčnosťou, ladnými tvarmi a perfektným materiálom, ktorý vám zaručí mnoholetá komfort pri sprchovaní.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk