IDEAL Standard sifón k sprchovej vaničke J3417AA
IDEAL Standard sifón k sprchovej vaničke J3417AA

IDEAL Standard sifón k sprchovej vaničke J3417AA

IDEAL Standard sifón k sprchovej vaničke J3417AA Priemer: 90 mm. IDEAL STANDARD Úspech preslávenej európskej značky IDEAL STANDARD vychádza nielen z viac než storočnej tradície výroby sanitá... Zobraziť celý popis »


Výrobca: IDEAL STANDARD
Model: J3417AA

Popis

IDEAL Standard sifón k sprchovej vaničke J3417AA

Priemer: 90 mm.

IDEAL STANDARD
Úspech preslávenej európskej značky IDEAL STANDARD vychádza nielen z viac než storočnej tradície výroby sanitárnej techniky vysokej kvality a dokonalého dizajnu, ale predovšetkým z praxe častých výrobných, technologických a produktových inovácií, ktoré túto spoločnosť stavia do úlohy odborového lídra, zobrazujúceho všeobecné trendy a prinášajúceho nové riešenia .
Výrobné portfólio Ideal Štandard zahŕňa komplex zariaďovacích predmetov pre vybavenie kúpeľní a sanitárnych priestorov v širokej ponuke dizajnových i štandardných sérií a produktových línií: sanitárnu keramiku, kúpacie akrylátové vane, hydromasážne systémy, úplný sprchovací program, zmiešavacie batérie a ostatné kúpeľňové armatúry, kúpeľňový nábytok a doplnky . Ponuku dopĺňajú špeciálne kuchynské batérie a interiérové ??armatúry.
Nadnárodný koncern Ideal Standard International s viac ako 11.000 zamestnancami pôsobí v mnohých krajinách sveta, či už pod materskou značkou alebo prostredníctvom dcérskych spoločností Jado, American Standard, Incesa Standard, Armitage Shanks, Ceramica Dolomite, Porcher a Vidima.

ILISTRAČNÍ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk