INTEDOOR doplnkové halogénové osvetlenie IKS4-1
INTEDOOR doplnkové halogénové osvetlenie IKS4-1

INTEDOOR doplnkové halogénové osvetlenie IKS4-1

INTEDOOR doplnkové halogénové osvetlenie IKS4-1 Doplnkové halogénové osvetlenie vhodné pre série Texas, Topic, New York, Nordic, 100 W, 230 V, IP44, certifikované TÜV. Pripojenie na el. sieť -... Zobraziť celý popis »


Model: IKS4-1

Popis

INTEDOOR doplnkové halogénové osvetlenie IKS4-1

Doplnkové halogénové osvetlenie vhodné pre série Texas, Topic, New York, Nordic, 100 W, 230 V, IP44, certifikované TÜV.
Pripojenie na el. sieť - priamo.

šírka: 31,5 cm
hmotnosť: 0,5 kg
povrchová úprava: kovový mat

NORDIC
Séria NORDIC je novinkou, ponúka špičkový dizajn a vysokú úžitkovú hodnotu. Je elegantný, kvalitné a praktické. Vyrába sa v siedmich farebných odtieňoch (biely vysoký lesk a šesť dekorov v dřevodezénu). U lakovaných čelných plôch možnosť farebných prevedení. K výberu sú kúpeľňové skrinky v šírkach od 45 do 130 cm so špičkovými keramickými umývadlami LAUFEN PRO A. Zásuvky osadené plnovýsuvmi s nosnosťou 40 kg. Design zásuviek chránený priemyselným vzorom.
Séria Nordic je v závesnom prevedení vrátane doplnkových skriniek. Otváravé dvierka vysokých a stredných skriniek majú tlakové dovieranie, koše na bielizeň sú vyberacie.
Čelné plochy (dvierka, krycie dosky) sú buď z frézovanej MDF dosky, 18 mm silné, opatrené bielym pětivrstvým nástrekom PUR farieb vo vysokom lesku a korpusy skriniek z 18 mm lamina s bočnicami 1 × s nástrekom PUR farby vo vysokom lesku, alebo v dřevodezénech z 18 mm lamina s olepením hrán za použitia PUR lepidla.

INTEDOOR
INTEDOOR je jedným z najvýznamnejších výrobcov kúpeľňového nábytku v Českej republike. Spoločnosť je vybavená modernými technológiami a dlhoročnými skúsenosťami.
U výrobkov je využívaný predovšetkým vlastný design a vlastné konštrukčné riešenia. Niektoré výrobky má spoločnosť chránené ako priemyselné vzory v mnohých krajinách Európskej únie.
Spoločnosť INTEDOOR má obchodných partnerov v rámci svojich exportných aktivít medzi európskymi reťazcami aj veľkoobchody.


ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk