INTEDOOR noha pre doplnkové skrinky (séria New York, Texas, Topic) RH20
INTEDOOR noha pre doplnkové skrinky (séria New York, Texas, Topic) RH20

INTEDOOR noha pre doplnkové skrinky (séria New York, Texas, Topic) RH20

INTEDOOR noha pre doplnkové skrinky (séria New York, Texas, Topic) RH20 Kúpeľňový nábytok - rektifikačná noha pod spodné kúpeľňové skrinky s vyšším umývadlom sérií Intedoor New York, Texas. v... Zobraziť celý popis »


Model: RH20

Popis

INTEDOOR noha pre doplnkové skrinky (séria New York, Texas, Topic) RH20

Kúpeľňový nábytok - rektifikačná noha pod spodné kúpeľňové skrinky s vyšším umývadlom sérií Intedoor New York, Texas.

výška: 20 cm
hmotnosť: 0,1 kg

TEXAS
Séria Texas je novinkou a ponúka špičkový dizajn s vysokou úžitkovou hodnotu. Vyrába sa v kombinácii biely vysoký lesk a dřevodezény, svetlý (drevina - 04) alebo tmavý (drevina - 06). Ponúka kúpeľňové skrinky v šírkach 70 až 120 cm s umývadlami z umelého mramoru. Zásuvky osadené plnovýsuvmi s nosnosťou 40 kg. Design zásuviek je chránený priemyslovým vzorom.
Séria Texas je vyrábaná v závesnom prevedení is nožičkami. Otváravé dvierka vysokých a stredných skriniek majú tlakové dovieranie. Bočnice skriniek sú z 32 mm lamina v prevedení dřevodezén. Čelné plochy (dvierka) sú z frézovanej MDF dosky, 18 mm silné, s pětivrstvým nástrekom PUR farbami vo vysokom lesku (možnosť farebných prevedení). Korpusy skriniek sú z 18/32 mm lamina, nábytkové hrany olepené za použitia PUR lepidla.
Zrkadlá môžu byť osadená halogénovým osvetlením typu IKS 01 (len plochá zrkadlá AL ZS), IKS 4-1, IKS 4-2, IKS 4-3, alebo svetlami s úspornými LED diódami IKS 5-1, IKS 5-2, IKS 5 -3 alebo žiarivkovými svetlami IZS 6-1, IZS 6-2, IZS 6-3.
Všetky svetlá varianty -2 majú diaľkové ovládanie! Krytie svetiel IP 44.
V sérii Texas môžete plne využiť tiež zrkadlové skrinky TC ZS zo série Topic ai zrkadlové skrinky NY ZS zo série New York. Vybavenie svetlami ako uvedené vyššie (okrem svetla IKS 01) a navyše je možné objednať vybavenie zásuvkou a vypínačom Z + V.

INTEDOOR
INTEDOOR je jedným z najvýznamnejších výrobcov kúpeľňového nábytku v Českej republike. Spoločnosť je vybavená modernými technológiami a dlhoročnými skúsenosťami.
U výrobkov je využívaný predovšetkým vlastný design a vlastné konštrukčné riešenia. Niektoré výrobky má spoločnosť chránené ako priemyselné vzory v mnohých krajinách Európskej únie.
Spoločnosť INTEDOOR má obchodných partnerov v rámci svojich exportných aktivít medzi európskymi reťazcami aj veľkoobchody.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk