KOLO Style umývadlo 60 cm, s otvorom pre batériu, s prepadom, Reflex L21960900
KOLO Style umývadlo 60 cm, s otvorom pre batériu, s prepadom, Reflex L21960900 KOLO Style umývadlo 60 cm, s otvorom pre batériu, s prepadom, Reflex L21960900 KOLO Style umývadlo 60 cm, s otvorom pre batériu, s prepadom, Reflex L21960900

KOLO Style umývadlo 60 cm, s otvorom pre batériu, s prepadom, Reflex L21960900

KOLO Style umývadlo 60 cm, s otvorom pre batériu, s prepadom, Reflex L21960900 - Rozmery: 60 x 46 cm - Výška: 15,5 cm - S otvorom pre batériu - S prepadom - Povrchová úprava Reflex - Váha: 16 kg... Zobraziť celý popis »


Výrobca: KOLO
Model: L21960900

Popis

KOLO Style umývadlo 60 cm, s otvorom pre batériu, s prepadom, Reflex L21960900

- Rozmery: 60 x 46 cm
- Výška: 15,5 cm
- S otvorom pre batériu
- S prepadom
- Povrchová úprava Reflex
- Váha: 16 kg
- Montáž na skrutky

Kombinovateľné s polostĺpom alebo so spodnou skrinkou Domino, Domino Premium.

Čo je povrchová úprava Reflex
Štandardný povrch keramiky alebo skla je hladký iba na pohľad. V skutočnosti jeho štruktúra obsahuje množstvo mikropórov, v ktorých sa rýchlo usadzujú nečistoty, baktérie a vodný kameň. Moderná ochranná vrstva Reflex činí povrch kúpeľňovej keramiky rovnako ako sklo sprchovacích kútov dokonale hladkým. Zabraňuje tým usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt, ktoré odtekajú spolu s kvapkami vody preč. To čo zostane je možné ľahko a rýchlo odstrániť jemnými čistiacimi prostriedkami. Sanitárna keramika a sprchovacie kúty značky KOLO tak zostávajú dlhšie čisté a Vaša kúpeľňa vyzerá stále ako nová.

Style = kúpeľňa s vlastnou tvárou
Séria KOLO Style prináša moderné a praktické riešenie do Vašej kúpeľne. Pravouhlé, mierne zaoblené tvary keramiky zodpovedajú prevládajúcim trendom súčasného dizajnu.
Rozmery keramiky pritom umožňujú dosiahnuť komfortných podmienok aj v menších priestoroch.
WC a bidety v závesnom prevedení majú dĺžku len 51 cm. Dĺžka kombinačného klozetu je 64 cm, výška väčšia o 2 cm zvyšuje komfort užívania. Okrem závesného WC s technológiou Rimfree - bez splachovacieho kruhu - mabízí séria Style aj kombinované WC Rimfree.
Séria Style mabízí tiež WC sedadlo s automatickým pozvoľným sklápaním.
Séria Stylelze optimálne kombinovať s univerzálnou nábytkovú radom Domino. Podľa typu umývadla su môžete vybrať vhodnú spodnú skrinku, ďalší úložný priestor získate vďaka nízkym alebo vysokým postranným skrinkám.

SANITEC je najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku, sprchovacích kútov a vaní v Európe. Zaujíma aj významné postavenie v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším alebo druhým najväčším výrobcom a dodávateľom v každej krajine. Do tohto medzinárodného koncernu patrí napríklad KERAMAG, ktorý je číslom 1 v Nemecku, rovnako ako KOLO v Poľsku, ALLIA vo Francúzsku, IFÖ vo Švédsku či IDO vo Fínsku. V Českej a slovenskom republike ho reprezentuje obchodné a marketingové zastúpenie SANITEC, sro , Ktoré má za sebou už viac ako 18 rokov úspešné pôsobenie na oboch trhoch .Prodané výrobky tvorí podiel na trhu sanity bezmála 25% v SR a takmer 35% v SR.
Hlavným cieľom spoločnosti SANITEC je spĺňať rastúce požiadavky náročnejších zákazníkov pri súčasnom zabezpečení maximálnej efektivity. Podmienkou existencie a vývoja firmy je spokojnosť zákazníkov. Preto dávame dôraz na zisťovanie ich potrieb a požiadaviek, ktoré prenášame do vývoja a navrhovania nových výrobkov a sérií.

K hlavným výrobkom, ktoré na český a slovenský trh dodáva patrí:
• KERAMAG - exkluzívna séria kúpeľňovej keramiky a nábytku vysokej kvality uspokojí aj tie najvyššie priania náročných zákazníkov. Moderný dizajn, pochádzajúci od slávnych dizajnérov zaručuje dlhoročnú spokojnosť.
• KERAMG DESIGN - prémiového radu výrobkov značky KERAMAG, ktoré sa vyznačujú trendovým dizajnom, výnimočnými technológiami a použitím jedinečných materiálov.
• KOLO - výrobky značky KOLO ponúkajú výnimočne široký sortiment keramiky, nábytku, inštalačných modulov, vaní a sprchovacích kútov za výbornú cenu. Vďaka rozmanitým tvarom a prevedenie je možné si zariadiť kúpeľňu podľa vlastných predstáv.
Všetky ponúkané výrobky sú plne funkčné a navrhnuté podľa najnovších dizajnových trendov. Spĺňajú požiadavky európskych noriem, je na ne vydané Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach výrobkov a sú vyrábané v závodoch podľa systému riadenia kvality (ISO 9001) a ochrany prostredia (ISO 14001).

Na moduly Technic GT poskytujeme záruku 10 rokov na komplet, na sanitárnu keramiku, vaničky a vane je poskytovaná 7- ročná záruka, na sprchové kúty, vaňové panely, radarové splachovače a nábytok je záruka 2 roky. Výnimkou sú keramické výrobky Keramag s ľahko čistiteľnou glazúrou KeraTect®, na ktoré je záruka plných 30 rokov. Na území celého štátu je zákazníkom k dispozícii dobre fungujúca sieť autorizovaných zákazníckych centier.

SANITEC neustále zvyšuje obrat, jednak zvyšovaním vlastného predaja a ďalej tiež akvizíciami. V súčasnej dobe má cca. 7.000 zamestnancov, 27 výrobných závodov a obchodné zastúpenie po celom svete. Hlavné sídlo koncernu Sanitec je v Helsinkách vo Fínsku a v Ratingene v Nemecku. Od 4. februára 2005 do dnešného dňa je vlastníkom všetkých akcií a novým majiteľom skupina EQT Private Equity Funds, od roku 2013 sa akcie spoločnosti obchodujú na burze.

Ďalšie informácie môžete získať na http://www.sanitec.com/

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk