Paffoni CANDY umývadlová bateria stojanková vysoká bez výpuste CA081CR
Paffoni CANDY umývadlová bateria stojanková vysoká bez výpuste CA081CR Paffoni CANDY umývadlová bateria stojanková vysoká bez výpuste CA081CR

Paffoni CANDY umývadlová bateria stojanková vysoká bez výpuste CA081CR

Paffoni CANDY umývadlová bateria stojanková vysoká bez výpuste CA081CR Prevedenie: chróm Typ: umývadlová Inštalácia: stojanková Paffoni Táto firma pôsobí na trhu už od roku 1953. Od tej doby až... Zobraziť celý popis »


Výrobca: PAFFONI
Model: CA081CR

Popis

Paffoni CANDY umývadlová bateria stojanková vysoká bez výpuste CA081CR

Prevedenie: chróm
Typ: umývadlová
Inštalácia: stojanková

Paffoni
Táto firma pôsobí na trhu už od roku 1953. Od tej doby až do dneška zaisťuje svojim zákazníkom po celom svete ceny zodpovedajúcej kvalite.
Talianska spoločnosť Paffoni sa zaoberá výrobou kvalitných kúpeľňových batérií od najlacnejšej cez retro batéria s krídelkami navodzujúce jedinečnú atmosféru až po pohodlné termostatické batérie s možnosťou voľby teploty. Je tu jasne rozpoznateľný dôraz na kvalitu použitého materiálu i elegantného spracovania každej jednotlivej baterie.Na všetky batérie poskytujeme 5 ročnú záruku a je možné objednať akýkoľvek náhradný diel. Väčšinu batérií je možné dodať v rôznych farebných kombináciách (napr. Chróm-zlato) ..

Sprchové komplety Paffoni dokážu uspokojiť želania bežných aj náročných užívateľov. Paffoni svoje sprchové kúty maximálne prispôsobuje požiadavkám svojich zákazníkov. Sprchy a sprchové systémy Paffoni sú jednoduché a zároveň elegantné. Vynikajú dokonalou funkčnosťou, ladnými tvarmi a perfektným materiálom, ktorý vám zaručí mnoholetá komfort pri sprchovaní.

Záruka 5 rokov.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk