POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234
POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234

POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234

POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234 Poltiho zariadenia Cimex Eradicator na rozdiel od konvenčných metód nevyužíva k boju so plošticami chémiu, ale silu suchej pary o teplote 180 ° C.... Zobraziť celý popis »


Model: PTEU0234

Popis

POLTI CIMEX ERADICATOR Parný sanitizér PTEU0234

Poltiho zariadenia Cimex Eradicator na rozdiel od konvenčných metód nevyužíva k boju so plošticami chémiu, ale silu suchej pary o teplote 180 ° C. Tá u ploštíc vyvoláva teplotný šok, ktorého následkom umierajú ako dospelé, tak aj ich larválne štádiá a vajíčka.
Ak by ste chceli účinnosť zariadenia ešte zvýšiť, priskrutkujte k aplikačnej tryske fľaštičku s roztokom HPMed. Táto zlúčenina na alkoholovej báze obsahujúci kremičitan a uhličitan sodný si poradí is "lepidlom", ktorým ploštice pripevňujú svoje vajíčka k napadnutému nábytku. Zároveň zlikviduje biologické zvyšky a zápach, ktoré po sebe títo parazity zanechávajú. HPMed prešiel úspešne dermatologickým testovaním a môže byť aplikovaný v prítomnosti ľudí bez nutnosti použitia ochranných pomôcok.

5 DÔVODOV PRE PARU
EFEKTIVITA: ploštice sú veľmi citlivé na zmenu teploty. Už po niekoľkých sekundách od vystavenia napadnutého nábytku účinkom Poltiho suchej pary dochádza na záhubu nielen dospelcov, ale aj larválnych štádií a vajíčok ploštíc. Práve proti vajíčkam sú pritom insekticídy mnohokrát úplne neúčinné.

NÍZKE NÁKLADY: pri likvidácii ploštíc si vystačíte s obyčajnou vodou. Nie je potrebné kupovať žiadne drahé a dráždivé chemikálie. Parazity si navyše nemôžu voči pare vyvinúť odolnosť, čo ale nie je možné povedať o insekticídoch, ktoré je nutné po čase vymeniť pre obnovenie ich účinnosti.

DOSTUPNOS: bojovať sa plošticami môžete všade, kde je elektrická zásuvka. Potom už stačí len naliať do bojlera prístroja vodu a ničenia nevítaných parazitov môže začať! Všetko je teda rýchle a jednoduché. Para navyše prestupuje priedušnými materiály, a tak zničia aj ploštice skryté napríklad vnútri matracov. Tradičné chemické prípravky zato pôsobí len na povrchu, a preto je ich aplikácii nutné niekoľkokrát opakovať.

Hygienickú čistotu: okrem ploštíc si prístroj poradí is baktériami, vírusmi, plesňami a roztoče. Ošetrené povrchy tak zostanú hygienicky čisté. Zároveň dochádza k neutralizácii predtým použitých čistiacich prípravkov, ktoré môžu spôsobovať podráždenie citlivej pokožky.

ŠETRNOS k človeku I PRÍRODE: prístroj neprodukuje žiadne chemické výpary, ktoré by mohli ohroziť zdravie ľudí alebo životné prostredie. Preto môže byť použitý aj v prítomnosti ľudí, pričom miestnosť je ihneď pripravená na obývanie. Odpadá tak niekoľkohodinové vetranie a nutnosť používania ochranných rukavíc a masiek.

KLINICKÉ ŠTÚDIE
Počas laboratórnych testov bolo umelo napodobenie prostredia, kde sa ploštice obvykle vyskytujú. Do tohto prostredia boli umiestnení dospelí jedinci (testovanie účinnosti na pohyblivá štádia) a tehotné samičky (testovanie účinnosti na vajíčka).

Už po jedinom ošetrení napadnutých prostredia bola zničená všetky vajíčka ploštíc a väčšina dospelých jedincov!

technické parametre
Maximálny tlak pary: 4 bary
Stály výstup pary: až 110 g / min.
Nastavenie pary: plynulé
Kapacita bojlera: 2,9 litra
Materiál bojlera: nerezová oceľ
Systém doplňovania vody: jednorazový
Využiteľná kapacita bojlera: 2 litre
Indikátor prázdneho zásobníka: zvukový
Indikátor pripravenosti pary
tlakomer
tlakový spínač
Príkon generátora: 1 500 W + 750 W tryska
Maximálny príkon: 2 250 W
Rozmery: 32 x 32 x 34 cm

ilustračné foto

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk