ROWENTA Perfect Line 2 zastrihávací strojček červená / čierna TN1350F0
ROWENTA Perfect Line 2 zastrihávací strojček červená / čierna TN1350F0 ROWENTA Perfect Line 2 zastrihávací strojček červená / čierna TN1350F0 ROWENTA Perfect Line 2 zastrihávací strojček červená / čierna TN1350F0

ROWENTA Perfect Line 2 zastrihávací strojček červená / čierna TN1350F0

ROWENTA Perfect Line 2 zastrihávací strojček červená / čierna TN1350F0 Popis produktu: multifunkčný strojček s výnimočnou účinnosťou a presnosťou pre strihanie vlasov a fúzov praktické ovládanie... Zobraziť celý popis »


Model: TN1350F0

Popis

ROWENTA Perfect Line 2 zastrihávací strojček červená / čierna TN1350F0

Popis produktu:
multifunkčný strojček s výnimočnou účinnosťou a presnosťou pre strihanie vlasov a fúzov
praktické ovládanie a široké možnosti nastavenia dĺžky strihu
výnimočne výkonný a odolný AC motor (230V AC) pre maximálnu účinnosť bez ohľadu na hustotu vlasov
ergonomický tvar rukoväte a zaoblené strany strihacie čepele umožňujúce príjemnú manipuláciu
umývateľné príslušenstvo
sieťové použitie
tlačidlo on / off

Rozsah nastavenia dĺžky:
5 pozícií u nástavce na fúzy
3 pozície u mikronastavenie (0,6, 0,9 a 1,2 mm)
6 hrebeňových nástavcov (3 - 6 - 9 - 13 - 18 - 25 mm)

Šírka strihu:
39 mm

presnosť:
0,3 mm u mikronastavenie, 0,75 mm u nástavce na zastrihávanie fúzov, 3 a 4 mm u hrebeňových nadstavcov

Strihacia jednotka:
Nerezové oceľové brity s titánovým povrchom pohyblivých častí

čistenie:
Vyberateľná umývateľné nástavce, čepeľ sa čistí priloženým kefkou

Profesionálna kvalita, maximálne účinné a precízne zastrihnutie

S Rowenta zastrihávačom vlasov a fúzov Perfect Line zažite pocit dokonalej vizáže ako od profesionála. (S multifunkčným zastrihávačom vlasov a fúzov docielite dokonalej vizáže ako od kaderníka priamo v pohodlí domova.) Skvele padne do ruky, úprava vlasov a fúzov je presná a rovnomerná a vďaka AC motoru s maximálnou účinnosťou zvládne aj veľmi husté vlasy a tuhé fúzy behom chvíľky.

AC motor tiež vyniká dlhou životnosťou v porovnaní s bežnými DC motormi. Unikátny čepeľ s ultra ostrými hranami zastrihne všetky typy vlasov jedným ťahom a jedinečný tvar hrebeňa zabraňuje zhlukovaniu vlasov pre dokonalý výsledok strihu. Profesionálne kvalitu zastrihnutie a dlhotrvajúci ostrosť čepieľok bez potreby ostrenia zaručuje vysoko kvalitné čepeľ z nerezovej ocele s titánovou vrstvou na pohyblivých častiach.

Jednoduché a presné nastavenie dĺžky strihu

Rowenta Perfect Line ponúka široké možnosti nastavenia dĺžky strihu. Pre veľmi krátke účesy nie je potreba používať nadstavec a predsa dá dĺžka nastaviť presne podľa vášho želania, jednoducho si zvolíte nastavenie praktickú páčkou priamo na prístroji. Toto mikronastavenie ponúka 3 dĺžky strihu - 0,6, 0,9 a 1,2 mm. Ak zvolíte dlhší strih, je vám k dispozícii 6 hrebeňových nástavcov pre dĺžky 3 - 6 - 9 - 13 - 18 - 25 mm. Ak by snáď boli pre vás možnosti nastavenia limitujúca, kombináciou mikronastavenie a nástavce nájdete dĺžku strihu, ktorá bude zodpovedať presne vašim individuálnym potrebám!

Sexy strnisko? Žiadny problém!

Nástavec na zastrihnutie fúzov je pre precíznu úpravu strnisko ako stvorený. Vyberte si z 5tich pozícií od 0,6 mm až do 3,1 mm s krokom 0,75 mm, čo zodpovedá trojdennému strnisku.

Príjemné použitie a ľahké čistenie

Vďaka ultraostrým lamelám a zaobleným hranám čepele a nástavcov Perfect Line pri použití neťahá, neškriabe a nedraží pokožku. Všetky nástavce sú ľahko odnímateľné a umývateľné. Vďaka ergonomickému dizajnu skvele padne do ruky a starostlivosť o vaše vlasy a fúzy sa stane radosťou.

ilustračné foto

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk