GARDENA

Zahradne náradie GARDENA

Od svojho založenia v roku 1961 sa spoločnosť Gardena stala obľúbenou medzi miliónmi majiteľov záhrad a domov na celom svete. V priebehu niekoľkých desaťročí sa vypracovala na celosvetovo uznávaného výrobcu záhradných produktov. Gardena je lídrom v oblasti zavlažovacích systémov, čerpadiel, záhradných jazierok a starostlivosti o trávnik, kríky a stromy. Ponúka tiež široký sortiment záhradného náradia a prípravkov na úpravu pôdy. V súčasnosti je Gardena vedúcou značkou v Európe v segmente kvalitného záhradného náradia a pôsobí vo viac ako 80 krajinách. Od roku 2007 je súčasťou skupiny Husquarna Group a predstavuje jednu z jej kľúčových globálnych spotrebiteľských značiek.

Kúpte si výrobky Gardena lacno online

Výrobca záhradného náradia Gardena ponúka kompletný sortiment výrobkov na starostlivosť o záhradu. Či už ide o

  • starostlivosť o trávnik
  • obrábanie pôdy,
  • alebo zavlažovanie

Gardena má všetko, čo potrebujete.

Produkty Gardena na starostlivosť o trávnik

Pravidelné kosenie je kľúčovým prvkom starostlivosti o trávnik. V našej ponuke sú dva základné typy kosačiek Gardena - rotačné a vretenové kosačky. Ponúkame rôzne modely kosačiek s rôznym výkonom - elektrické, akumulátorové a benzínové. Rotačné kosačky fungujú na princípe rotujúcich nožov poháňaných motorom. Tieto kosačky kosia trávnik otáčaním bubna, pričom bubon a spodný nôž sa navzájom nedotýkajú, čo zabezpečuje dokonalé kosenie trávnika. Na estetickú úpravu záhradných záhonov a terás sa hodia nožnice na trávu, vďaka ktorým bude váš trávnik vyzerať úhľadne a sviežo. Na udržanie zdravého trávnika je potrebné raz alebo dvakrát ročne odstrániť plsť, mach a burinu, čo sa najlepšie vykonáva vertikutátorom.

Záhradné náradie Gardena

Starostlivosť o stromy a kríky s elektrickými a akumulátorovými nožnicami na živý plot od spoločnosti GARDENA zaručuje dokonalé výsledky strihania. Tieto nožnice na živý plot majú vyvážený a ergonomicky navrhnutý dizajn, ktorý zaručuje pohodlnú prácu pre ľavákov aj pravákov. Gardena ponúka aj modely napájané z akumulátora, ktoré umožňujú efektívnu prácu bez potreby doplňovania paliva alebo napájacích káblov. Sortiment Gardena na starostlivosť o stromy a kríky je naozaj široký a zahŕňa nielen nožnice na živý plot, ale aj ručne nožnice, nožnice na konáre a ručné alebo motorové píly.

Zavlažovacie systémy Gardena

Ponúkame hadicové prípojky, záhradné hadice, vozíky a držiaky na hadice, zavlažovače a zavlažovacie systémy, a záhradné čerpadlá.

Výhody výrobkov Gardena

Výrobky Gardena sa vyznačujú jednoduchým používaním, inovatívnym prístupom k riešeniu problémov a dizajnom bez použitia rúk. Sú tiež vybavené prvotriednymi bezpečnostnými prvkami, ako sú bezpečnostné zámky, ochrana proti prehriatiu a spätné ventily.

Ak máte záujem o kúpu výrobkov Gardena za skvelú cenu, môžete si ich rýchlo a jednoducho objednať na stránke StavbaEU.sk. V našom e-shope nájdete široký sortiment výrobkov, od čerpadiel na vykurovanie, čerpadiel do vrtov, benzínových čerpadiel, čerpadiel na odpadovú vodu až po solárne obehové čerpadlá. K dispozícii sú tiež:

  • riadiace jednotky,
  • dieselové čerpadlá a
  • rôzne praktické príslušenstvo

od spoločnosti Gardena.

So záhradným čerpadlom Gardena alebo domácim vodným čerpadlom Gardena môžete nielen jednoducho šetriť energiu, ale aj využívať dažďovú vodu pre svoj dom a záhradu. Spoločnosť Gardena vám ponúka aj riešenia na využitie vody zo žúmp na zavlažovanie záhrady alebo na odčerpávanie bazénov či preplnených pivníc. To prináša obrovské úspory nákladov.

Gardena záhradné náradie - sortiment na StavbaEU.sk

Pokiaľ ide o záhradné náradie Gardena, náš sortiment na StavbaEU.sk je naozaj široký. V našom e-shope ľahko nájdete presne to, čo hľadáte, vďaka pohodlnému filtrovaniu vyhľadávania. Môžete zadať cenové rozpätie, ale aj ďalšie parametre, ako je počet batérií, kapacita alebo dĺžka kábla. Zobrazíme vám len produkty, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám.

Navyše, mnohé produkty Gardena sú na StavbaEU.sk dostupné za výhodné ceny vďaka lákavým zľavám. Ponúkame predĺženú záruku až na 5 rokov a vaša objednávka bude doručená do niekoľkých pracovných dní. To sú skvelé dôvody, prečo nakupovať práve u nás!

© 2007 - 2024 StavbaEU.sk