GRUNDFOS

Vysokokvalitné čerpadlá Grundfos

Spoločnosť Grundfos, ktorá bola založená v Dánsku a z 87,9 % vlastnená nadáciou Poul-Due-Jensen, je všeobecne oceňovaná za svoj prístup k udržateľnosti. Na trhu pôsobí od roku 1945 a svoje špičkové čerpadlá vyrába v mestách Pfinztal, Wahlstedt a Erkrath. Od svojho založenia sa spoločnosť zameriava na inovatívne riešenia tradičných a kľúčových problémov, čím prispieva k lepšej budúcnosti.


Čerpadlá Grundfos sa nepoužívajú len na zásobovanie vodou v odľahlých lokalitách, ale majú zásadný význam aj pre úpravu a recykláciu priemyselnej vody. Dokážu tiež efektívne riešiť situácie, ako sú zaplavené pivnice spôsobené povodňami. Prostredníctvom strategických partnerstiev a spolupráce s odborníkmi Grundfos neustále vyvíja inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú riešiť globálne výzvy v oblasti klímy a vody.


V sortimente StavbaEU nájdete širokú škálu výrobkov Grundfos, ako napr:


a tiež samonasávacie čerpadlá. K dispozícii sú aj systémy na zvyšovanie tlaku, kompaktné zdvíhacie jednotky alebo čerpadlá na vodu pre domácnosť. Môžete si vybrať medzi modelom s plavákom a bez plaváku.

Čerpadlá Grundfos sú vyrobené z odolných materiálov, napríklad z nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje ich dlhodobú životnosť. Sú navrhnuté na jednoduchú inštaláciu a uvedenie do prevádzky. Všetky použité materiály a oleje sú zdravotne nezávadné a mnohé zariadenia sú navrhnuté na jednoduchú prepravu. Keďže ide o káblové čerpadlá, sú vybavené mimoriadne dlhými káblami s dĺžkou 10 metrov alebo viac.

Kúpte si čerpadlo na StavbaEU.sk

Čerpadlá všetkých typov môžete rýchlo a jednoducho zakúpiť online na StavbaEU.sk. Doprava trvá len niekoľko dní a zvyčajne je zadarmo. Okrem toho na vás čakajú lákavé zľavy. E-shop ponúka moderné a najmä pohodlné spôsoby platby. Ak potrebujete ďalšie informácie, môžete využiť náš interaktívny kontaktný formulár. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa obrátiť na našu zákaznícku podporu prostredníctvom e-mailu. A v prípade nespokojnosti s produktom môžete jednoducho vyplniť a odoslať formulár na reklamáciu alebo odstúpenie od zmluvy, a to všetko bez akýchkoľvek ťažkostí priamo na náš zákaznícky servis.

 

© 2007 - 2024 StavbaEU.sk