RAVAK

Vybavenie a riešenia pre kúpeľne od spoločnosti RAVAK

Spoločnosť Ravak bola založená v roku 1991 rodinou Varekovcov a Kreysovcov. Obe rodiny ju riadia dodnes, avšak z malej firmy sa stal najväčší výrobca kúpeľňového vybavenia v strednej a východnej Európe. Ravak je jedným z hlavných hráčov na európskom trhu v tejto oblasti.

Spoločnosť má za sebou niekoľko míľnikov. Jedným z nich je otvorenie prvého showroomu v Prahe v roku 2000. Ďalším je nepochybne nadviazanie spolupráce s dizajnérom Kryštofom Nosálom v roku 2005, výsledkom čoho bolo vytvorenie revolučnej Ravak vane Evolution.

V roku 2009 Ravak predstavil najrozšírenejší rad konceptu Chrome, o rok neskôr spoločnosť rozšírila svoju ponuku aj o Ravak batérie. Od 2014 je v sortimente aj voľne stojaca vaňa Freedom. Kúpeľňový koncept 10° od Kryštofa Nosála získalprestížne ocenenie Red Dot za inovatívny dizajn v roku 2015.

K úspechu spoločnosti Ravak prispelo viacero faktorov. Jedným z nich je fakt, že firma kladie veľký dôraz na originálny a funkčný dizajn svojich produktov. Svoje výrobky navrhuje v spolupráci s renomovanými dizajnérmi a pravidelne získava prestížne ocenenia.

Aj vďaka týmto faktorom sa Ravak stal lídrom v oblasti kúpeľňového vybavenia a inšpiráciou pre ľudí na celom svete, ktorí si chcú vytvoriť krásnu a funkčnú kúpeľňu.

Výhody značky Ravak

Výrobky Ravak sa vyznačujú tromi kľúčovými vlastnosťami, ktoré z nich robia skvelú voľbu pre každú kúpeľňu:

Kvalitné materiály - Ravak používa len tie najkvalitnejšie materiály, ktoré zaručujú dlhodobú životnosť a odolnosť produktov. V ponuke nájdete produkty z akrylátu, skla, keramiky, ocele a ďalších materiálov, ktoré sú starostlivo vyberané a testované.

Moderný dizajn - Ravak spolupracuje s renomovanými dizajnérmi, aby vytvoril produkty, ktoré sú nielen funkčné, ale aj estetické. Produkty Ravak sú pravidelne oceňované za svoj inovatívny a pútavý dizajn.

Funkčnosť - Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby vám spríjemnili používanie Ravak kúpeľne a uľahčili vám každodenný život. Nájdete tu premyslené detaily a inovatívne riešenia, ktoré vám spríjemnia relax vo vani, sprchovanie či umývanie rúk bez ohľadu na to, či ide o Ravak umývadlá alebo sprchové batérie.

Produkty Ravak dodajú vašej kúpeľni elegantný a moderný vzhľad. Z bohatej ponuky si môžete vybrať produkty, ktoré dokonale ladia s vašimi predstavami a s celkovým dizajnom vašej kúpeľne.

Samozrejmosťou je použitie najkvalitnejších materiálov a precízne spracovanie produktov. Vďaka tomu prináša svojim zákazníkom produkty s dlhou životnosťou a vysokou spoľahlivosťou. Súčasťou úspechu je tiež neustály vývojnových technológií a produktov.

Ponuka kúpeľňového nábytku a doplnkov na STAVBAEU

V eshope STAVBAEU si môžete objednať  aj produkty značky Ravak. Dostupné sú:

• Ravak sprchové armatúry

• Ravak batérie

• Ravak vane

Sprchové kúty a Ravak sprchové dvere

• Kúpeľňové doplnky

Kde kúpiť produkty Ravak?

Na STAVBAEU je možné vybrať si z rôznych konceptov ako Chrome, Classic, Rosa či 10°. Produkty Ravak sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach a povrchových úpravách. Na STAVBAEU čaká bohatá ponuka kúpeľne a sanity aj od iných renomovaných značiek.

Pred nákupom výrobkov Ravak si určite svoj rozpočet a štýl kúpeľne. Značka ponúka širokú škálu výrobkov v rôznych cenových reláciách a dizajnoch, takže určite nájdete to, čo hľadáte.

© 2007 - 2024 StavbaEU.sk