DeWALT DCE089D1G18 Laser samonivelačný kríž, 3x 360 ° zelený lúč (1x2,0Ah/18V/12V)
Zľava 24%
Doprava zdarma
• DEWALT DCE089D1G18 MULTI KIT - sada s krížovým zeleným laserom 18V, 3x360 stupňov Prvý krížový laser DEWALT kompatibilný s 18V a 12V XR ... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM > 10  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: DEWALT
Záruka: 3 roky
Model: DCE089D1G18-QW
Váha: 4,55 kg
Cena dopravy
  • Všetky možnosti dopravy »
    Cena dopravy
    Cena dopravy je počítaná automaticky podľa váhy a typu prepravy.
    Tento výrobok zasielame touto prepravou:
  • Všetky možnosti dopravy »
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Podobné produkty
Popis
DEWALT DCE089D1G18 MULTI KIT - sada s krížovým zeleným laserom 18V, 3x360 stupňov
Prvý krížový laser DEWALT kompatibilný s 18V a 12V XR batériami.
Unikátny jemné nastavenie umožňuje užívateľovi rýchlo a presne nastaviť zvislé lúče pre lepšiu presnosť a produktivitu. So zeleným lúčom pre lepšiu viditeľnosť, presnosťou +/- 3 mm na 10 metrov a gumovým tvarovaným krytom s hodnotením IP54 pre najnáročnejšie pracovisko.
NAJVYŠŠÍ ZLUČITEĽNOS
• Kompatibilné so všetkými 18V a 12V XR batériami, ktoré fungujú so všetkými vašimi elektrickými nástrojmi a nabíjačkami XR, čo vám umožní jednoduché prepínanie medzi aplikáciami na stavenisku. Batéria 12 2Ah poskytuje konštantný výdrž až 10 hodín alebo pre predĺženú výdrž používa 18V 5Ah batériu.
PRESNÝ
• Samonivelizačná a presný na 3 mm na 10 metrov. Unikátny jemné nastavenie umožňuje užívateľovi rýchlo a presne nastaviť zvislé lúče pre lepšiu presnosť a produktivitu.
VYNIKAJÚCE VIDITEĽNOS
• Táto laserová súprava je kompatibilná s 12V a 18V batériami, čo znamená, že môžete použiť ktorúkoľvek z týchto batérií.
• S presnosťou +/- 3 mm na 10 metrov ponúka užívateľovi profesionálne využitie.
• Vďaka kyvadla zámku sa zabráni poškodeniu prístroja
• Trvalý pulzný režim
• Robustný pogumovaný protišmykový povrch
• Pracovný dosah 35 m (50 m s detektorom)
Oblasti použitia
Technické údaje
• Bluetooth: áno
• Možnosť pripojenia statívu: áno
• Typ akumulátora: Li-Ion
• Typ lasera: 2
• Farba lúča: Zelená
• Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: IP54
• Max. pracovný dosah: 50 m
• Napätie akumulátora: 12-18 V
• Pracovný dosah: 35 m
• Statívový závit: 1/4 a 5/8 "
Rozsah dodávky
• 1 x Krížový laser Dewalt DCE089D1G18 12V / 18V
• 1 x Nabíjačka DCB107
• 1 x Laserový cieľ
• 1 x Držiak pre montáž na stenu
• 1 x Box kompatibilný s TSTAK
• 1 x Akumulátor 18V 2Ah
ILUSTRAČNÉ FOTO
Predĺžte si záruku s MYDEWALT
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Pracovný rozsah 50 m s prijímačom
Rozsah nivelácie ±4°
Presnosť merania ± 0,3 mm/m
Projekcia 3 čiary
Laserová dióda 530 nm
Trieda lasera 2
Statívový závit 1/4", 5/8"
Zdroj napájania 12 V, 18 V