Domestos čistiaci prostriedok Pine Fresh 750 ml
Domestos čistiaci prostriedok Pine Fresh 750 ml

Domestos čistiaci prostriedok Pine Fresh 750 ml

Domestos tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok Pine Fresh 750 ml Domestos 24h Pine Fresh 750 ml tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok Domestos 24h tekutý čistiaci a dezinfekčný prostrie... Zobraziť celý popis »


Model: 0076130010

Popis

Domestos tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok Pine Fresh 750 ml

Domestos 24h Pine Fresh 750 ml tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok

Domestos 24h tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok je určený na čistenie a dezinfekciu silne znečistených miest a najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne. Domestos je možné používať v celej domácnosti, a to ako v neriedenom stave, tak riedený s vodou.

Riedený tekutý Domestos 24h je možné použiť na podlahy, obkladačky, umývadlá, pracovné aj iné väčšie plochy v domácnosti a taktiež na bielenie bielizne. Vhodný je aj pre čistenie a dezinfekciu upratovacích pomôcok.

Neriedený tekutý Domestos 24h je ideálna na čistenie toalety, odtoku vane a kuchynského drezu.

Vďaka novému hustejšiemu zloženiu priľne Domestos 24h lepšie k povrchu toaletnej misy a obmedzuje tak množenie baktérií aj po spláchnutí. Pri každodennom používaní chráni Domestos 24h celý deň pred baktériami uvoľnenými z toalety do ovzdušia a zároveň bojuje proti mikróbom v domácnosti. Zabíja všetky známe druhy baktérií. Domestos čistiaci a dezinfekčný prostriedok v správnom dávkovaní nielen čistí, ale tiež dezinfikuje. Ničí baktérie, vírusy a dokonca aj spóry.

Pri použití sa Domestos rozkladá na bežné látky, ako sú soli a vodu. Preto sa mamičky ani chovatelia zvierat nemusia obávať ohrozenia ich detí alebo zvierat, ak Domestos používajú pri každodennom upratovaní a správne dodržujú návod. Naopak, práve Domestos dá pocit dokonalej čistoty a bezpečia domova.

ilustračné foto

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk