Fa sprchový gél Sensual & Oil Argan, Marula & Almond Oil Mandľový, arganový a marulový ole
Fa sprchový gél Sensual & Oil Argan, Marula & Almond Oil Mandľový, arganový a marulový ole

Fa sprchový gél Sensual & Oil Argan, Marula & Almond Oil Mandľový, arganový a marulový ole

Fa sprchový gél Sensual & Oil Argan, Marula & Almond Oil Mandľový, arganový a marulový olej 250ml Jedinečný prípravok poskytne vašej pokožke dokonalú starostlivosť, či už to bude ráno počas rýc... Zobraziť celý popis »


Model: 0061040409

Popis

Fa sprchový gél Sensual & Oil Argan, Marula & Almond Oil Mandľový, arganový a marulový olej 250ml

Jedinečný prípravok poskytne vašej pokožke dokonalú starostlivosť, či už to bude ráno počas rýchlej sprchy, večer pri relaxácii vo vani, alebo keď budete svoju pokožku rozmaznávať hydratačným telovým mliekom.

Inovatívne zloženie s prírodnými, intenzívne ošetrujúcimi olejmi premení vašu suchú a unavenú pokožku, takže bude neodolateľne jemná a hladká.

Fa Sensual & Oil je prvým radom telovej kozmetiky Fa, ktorá kombinuje mandľový, arganový a marulový olej:
Mandľový olej sa už od staroveku používa k starostlivosti o problematickú suchú pokožku a ekzémy. Jedná sa o jeden z najobľúbenejších esenciálnych olejov využívaných v aromaterapii a moderných kozmetických prípravkoch, pretože obsahuje esenciálne lipidy. Tie prinášajú pokožke úľavu od pocitu suchej kože a svrbenie a zanechávajú ju nádherne jemnú.
Arganový olej sa získava z plodov arganovníku, stromu rastúceho výlučne v juhozápadnej časti Maroka. Berberské ženy z tejto oblasti po stáročia využívajú tento vysoko výživný olej pre prípravky tradičnej marockej medicíny. Arganový olej obsahuje veľké množstvo vitamínu E, ktorý pokožku chráni, zjemňuje a regeneruje.
Marulový olej používajú generácie afrických žien ako hydratačné telové mlieko a masážny olej pre bábätká. Získava sa z plodov tzv. Slonieho stromu (Sclerocarya birrea) a poskytuje intenzívnu hydratačnú starostlivosť, po ktorej bude aj tá najsuchšie pokožka nádherne jemná ako detská pleť.


Okrem týchto cenných olejov obsahuje nová rada Fa Sensual & Oil tiež zmyselné arómu kvetov monoi, ktoré do každodenného života vnáša závan raja.

ilustračné foto

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk