Glade by Brise Vonná sviečka škorica / jablko 120 g
Glade by Brise Vonná sviečka škorica / jablko 120 g

Glade by Brise Vonná sviečka škorica / jablko 120 g

Glade by Brise Vonná sviečka škorica / jablko 120 g Glade by Brise sviečka Jablko a škorica - parfumovaná sviečka obsahujúca zmes zimného korenia so škoricou a šťavnatým jablkom, ktorá navodí hr... Zobraziť celý popis »


Model: 0076500268

Popis

Glade by Brise Vonná sviečka škorica / jablko 120 g

Glade by Brise sviečka Jablko a škorica - parfumovaná sviečka obsahujúca zmes zimného korenia so škoricou a šťavnatým jablkom, ktorá navodí hrejivú atmosféru vášho domova.

Upozornenie: Nikdy nenechávajte horiace sviečky bez dozoru! Nenechávajte horiacu sviečku v dosahu detí a domácich zvierat osamote. Uistite sa prosím, že vždy sviečky horí vo vzdialenosti 10 cm od seba a že nad sviečkami je dostatok priestoru na teplo, ktoré vydáva plameň. Uistite sa prosím, že sviece sú dostatočne vzdialené od ľahko zápalných predmetov.

Ak používate ozdobné doplnky sviec, odstráňte ich. Chráňte zapálené sviece pred prievanom. Sviečka je potreba zapaľovať v dostatočnej vzdialenosti od ostatných zdrojov tepla, napríklad televízorov. Pri horení je chráňte pred priamymi slnečnými lúčmi. Cintorínsky sviece alebo náplne sú určené na dlhodobé vyhorenia. Preto ich používajte výhradne vonku, alebo vo vhodnej náhrobný lampe. Sviečky k vonkajšiemu použitie zapaľujte na nehorľavej podložke. Uistite sa, či je sviečka vo vzpriamenom stave.

Zoznámte sa vždy s inštrukciami danými návodom a dodržujte ich. Pred použitím odstráňte z výrobku všetky obaly. Votívny, čajové alebo ostatné sviečky stavajte zásadne na nehorľavú podložku. Nestavajte na televízor alebo iné teplé plochy. Figurálne sviečky sú určené k dekoračným účelom. Stavajte ich prosím na širokú podložku, pretože sviečky s nepravidelným tvarom môžu kvapkať. Dohliadnite prosím, aby lampy dobre a samostatne stáli. Nad plameňom musí byť minimálne 6 cm miesta.

ilustračné foto

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk