GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba
GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba

GoGEN Slúchadlá MAXI slúchadlá, modrá farba

GoGEN Slúchadlá GoGEN MAXI slúchadlá, modrá farba Typ slúchadiel: otvorená Prevedenie slúchadiel: s obrúčkou cez hlavu Typ prenosu: káblové Dĺžka prívodného kábla (m): 1.2 Typ konektoru: jack 3.... Zobraziť celý popis »


Model: GOGMAXISLUCHATKAB

Popis

GoGEN Slúchadlá GoGEN MAXI slúchadlá, modrá farba

Typ slúchadiel: otvorená
Prevedenie slúchadiel: s obrúčkou cez hlavu
Typ prenosu: káblové
Dĺžka prívodného kábla (m): 1.2
Typ konektoru: jack 3.5mm

Prevedenie výrobku: modrá farba

Nahlas a napriek tomu potichu!
Pre všetky malé hudobné fanúšikov, zapálených hráčov a ďalšie detské užívateľa elektroniky pripravil Maxipes Fík skvelá slúchadlá s veľmi nízkou hmotnosťou a ako vždy vyzdobené obľúbenými postavičkami kreslenými hrdinami s obľúbeného večerníčku. A to všetko vo veselých farbách pre dievčatá aj pre chlapcov, s možnosťou úpravy veľkosti slúchadiel pre rôznu veľkosť detskej hlavičky.

bezpečnosť predovšetkým
Pre bezpečné používanie a ochranu sluchu detí majú slúchadlá vstavané obmedzenia na hranici 85 dB a tiež disponujú pohodlnými náušníkmi z penového látky príjemnej na dotyk. Konštrukcia slúchadiel umožňuje navyše použitie veľmi ľahkých materiálov, aby nijako nedochádzalo k zbytočnému preťažovaniu detskej hlavičky.

Pre deti i pre rodičov
Štýlová detská slúchadlá ocenia určite nielen samotní detskí užívatelia, ale často aj rodičia, najmä vo chvíľach, kedy sa zvukových podnetov z rôzne domáce a prenosné elektroniky vyskytne príliš veľa na jednom mieste.

špecifikácia:

* Obmedzenie hlasitosti na 85 dB
* Ľahká a odolná konštrukcia
* Pohodlné penové náušníky
* Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
* Kábel: 1,2 m; 3,5 mm jack

ilustračné foto

Dokumenty

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk