KOLO Nova Pre závesný set: inštalačný modul Technic GT a závesný klozet Nova Pro 99357000
KOLO Nova Pre závesný set: inštalačný modul Technic GT a závesný klozet Nova Pro 99357000 KOLO Nova Pre závesný set: inštalačný modul Technic GT a závesný klozet Nova Pro 99357000 KOLO Nova Pre závesný set: inštalačný modul Technic GT a závesný klozet Nova Pro 99357000 KOLO Nova Pre závesný set: inštalačný modul Technic GT a závesný klozet Nova Pro 99357000 KOLO Nova Pre závesný set: inštalačný modul Technic GT a závesný klozet Nova Pro 99357000 KOLO Nova Pre závesný set: inštalačný modul Technic GT a závesný klozet Nova Pro 99357000

KOLO Nova Pre závesný set: inštalačný modul Technic GT a závesný klozet Nova Pro 99357000

KOLO Nova Pre závesný set: inštalačný modul Technic GT a závesný klozet Nova Pro, pravouhlý, Rimfree 99357000 Závesný SET Nova Pro, skladajúci sa z: - Inštalačný modul KOLO Technic GT 99440 so s... Zobraziť celý popis »


Model: 99357000

Popis

KOLO Nova Pre závesný set: inštalačný modul Technic GT a závesný klozet Nova Pro, pravouhlý, Rimfree 99357000

Závesný SET Nova Pro, skladajúci sa z:
- Inštalačný modul KOLO Technic GT 99440 so systémom Smart Fresh
- Klozet závesný KOLO Pre Nova M33123, pravouhlý, Rimfree

Technické parametre: inštalačný modul KOLO Technic GT 99440
Inštalácia: obloženie sadrokartónom, do priečky alebo do jadra
Šírka: 40 cm
Výška: 113 - 133 cm
Hĺbka: 15 - 23,5 cm
Hmotnosť: 13 kg
So systémom Smart Fresh
Možnosť montáže do rohu
Dodatočný revízny otvor, zaslepený, pre ľahšiu manipuláciu počas inštalácie
Rýchla a jednoduchá montáž Quick Fix.
Prívod vody - možný zo 6 pozícií
Splachovanie 6/3 l alebo 4/2 l
Výnimočne tichý napúšťací ventil
Úspora vody pri každom napúšťacím cykle
Izolovaná nádržka zabraňuje kondenzácii vody
Stabilný rám testovaný na nosnosť 400 kg
Pre ZWC s roztečou 180 alebo 230 mm, aj pre ZWC pre telesne postihnutých
Možnosť nastavenia odpadového kolena o 60 mm
Ľahké nastavenie výšky modulu
Nožičky kompatibilné s profilmi do sadrokartónu
Pre ovládacie tlačidlá Eclipse 2, Elegant, Play, Nova Pro, Box, City, Clip

Technické parametre: klozet závesný KOLO Pre Nova M33123, pravouhlý, Rimfree
Dĺžka: 53 cm
Váha: 18,5 kg
Pre klzetová sedátka č.M30115, M30116, M30117

TECHNIC GT minimum času, maximálny výkon
Inovatívny instalční modul Technic GT ideálne spájajú variabilitu použitia a úsporu času pri montáži. Moduly je možné inštalovať do ľahkých priečok, pred priečky, do rohu alebo do bytových jadier.
Vďaka montážnemu systému nie sú potrebné žiadne špeciálne nástroje a montáž zvládne v pohode jeden človek.
Nové, tiché napúšťací a vypúšťacie ventily šetrí vodu - modul je prispôsobený na splachovanie 6/3 l alebo 4/2 l.
V ponuke je aj modul pre klasické zamurovanie, moduly pre bidet, umývadlo, pisoár a madlá pre telesne postihnutých.
Spoľahlivosť modulov potvrdzuje nadštandardná záruka 10 rokov na kompletný modul.

Unikátny systém osvieženie smart fresh
Inovatívna technológia Smart Fresh zaisťuje komfortné používanie a je na 100% bezpečná voči vnútorným častiam nádržky. Vďaka špeciálnej konštrukcii sa voda dostáva k napne iba v okamihu spláchnutia a ihneď vyteká do misy. Chemický účinok náplne teda nemá bezprostredný vplyv na vodu, ktorá zostáva v nádržke a tým je vylúčené riziko poškodenia armaur a ostatných súčastí, napríklad tesnenia.
Inštalačný modul Technic GT jse vybavili ešte dokonalejším osviežujúcim systémom, vďaka ktorému bude Vaša toaleta vždy čistá asvěží. Systém Smart Fresh zaisťuje hygienickú čistotu WC misy a sviežu vôňu v kúpeľni. Náplne Smart Fresh majú teraz dlhšiu životnosť - až 600 spláchnutí a v jednom balení.

V kúpeľni možno síce vidieť z podomietkového systému len elegantné ovládacie tlačidlo, avšak to, čo sa ukrýva za stenou, je dôležité.
Novinka - podomietkový WC modul Technic GT má mnoho výhod, medzi ktoré okrem iného patrí možnosť regulovať množstvo vody pre spláchnutie, jednoduchá servisná obsluha a odolná konštrukcia rámu.
Moduly Technic GT sú ďalším krokom na ceste k modernej kúpeľni apňující nejvišší štandard kvality.

široký výber
Na výber sú rôzne typy tlačidiel, ktoré pri zvažovaní farebné verzie a materiálu ponúkajú až 21 možností kompletizácie s modulom. Jednoduché tvary a ich povrchová úprava uľahčujú použitie v elegantnej a štýlovej kúpeľni. Jednou z noviniek sú tlačidlá Chameleon v rôznych dekoroch dreva, skla, alebo dokonca aj so zrkadlovou plochou.

Úspornosť a pohodlie
Inovatívny vypúšťací ventil umožňuje výber splachovanie 6/3 alebo 4/2 litra. Tým zaisťuje dlhodobé úspory a vyhovuje nárokom na starostlivosť o životné prostredie. Ďalším moderným riešením je výnimočne tichý a úsporný plniaci ventil. Začiatok plnenie nádržky nasleduje až po úplnom uzatvorení vypúšťacieho ventilu, čím sa navyše ušetrí 0,5 l vody pri každom spláchnutí.

garancia spoľahlivosti
Zárukou spoľahlivosti modulu je odolný konštrukcia prispôsobená ako pre inštaláciu do ľahkej priečky, tak pre zamurovanie. Isté plus celej konštrukcie je tiež ľahká a rýchla tradičné montáž alebo montáž rohová. Špeciálne stenové vzpery umožňujú rám ľahko vložiť a upraviť, nevyžadujú využitie žiadneho osobitného nástroja a inštaláciu zvládne jediný človek. Rozpery aj montážne a inštalačné súčasti sa predávajú v komplete s modulom. Spoľahlivosť WC Technic GT preveril a potvrdil test simulujúce 20 rokov používania.

Možnosti kompletizácia do setov
Modul pre WC je prispôsobený pre montáž všetkých závesných mís z ponuky Sanitec KOLO vrátane modelov pre zdravotne postihnutých. Prémií za nákup modulu v zostave s WC značky KOLO je atraktívna zľava. Na výber je až 16 záchodových mís.

Riešenie pre celú kúpeľňu
Rad Technic GT zahŕňa podomietkové moduly pre všetky prvky - WC, umývadlá, bidety, pisoáre a tiež madlá pre seniorov a zdravotne postihnutých. Unifikované upevňovacie systémy veľmi uľahčujú a skracujú dobu nutnú pre montáž u všetkých modulov.

Moderná kúpeľňa si vyžaduje nielen značkový vzhľad, ale tiež technické riešenie na najvyššej úrovni. Náročné očakávania užívateľov sú tak vďaka aplikácii inovatívnych riešení v KOLO Technic GT úplne naplnená.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk