LAGUNA madlo univerzálne zelené MADUNI6
LAGUNA madlo univerzálne zelené MADUNI6 LAGUNA madlo univerzálne zelené MADUNI6

LAGUNA madlo univerzálne zelené MADUNI6

LAGUNA madlo univerzálne zelené MADUNI6 Madlo k akrylátovým vaniam Laguna.Instalace je možná iba pred umiestnením vane. Vaňové podhlavníky a madlá sú vyrobené z integrálnou polyuretánovej peny ... Zobraziť celý popis »


Výrobca: SIKO
Model: MADUNI6

Popis

LAGUNA madlo univerzálne zelené MADUNI6

Madlo k akrylátovým vaniam Laguna.Instalace je možná iba pred umiestnením vane.

Vaňové podhlavníky a madlá sú vyrobené z integrálnou polyuretánovej peny technológiou nástreku IMC. Ide o zdravotne nezávadný materiál, ktorý nevykazuje žiadne nepriaznivé pôsobenie na pokožku ani nevyvoláva alergické reakcie. Je určený na sanitárnemu použitie nie však pre styk s potravinami. Za predpokladu správneho použitia výrobku je ich údržba nenáročná.
Povrch podhlavníkov a madiel udržiavame v čistote pomocou bežných saponátových prípravkov ako sú Jar, Pur atď Na čistenie nepoužívajte alifatické a aromatické uhľovodíky v podobe perchlorát, acetónu, toluénu, apod, ani iné syntetické rozpúšťadlá - zabránite tým strate farebného odtieňa, pevnosti a súdržnosti materiálu. Nedotýkajte sa podhlavníkov a madiel silne znečistenými rukami, napríklad po údržbárskych prácach a zabráňte ich styku s inými znečistenými predmetmi. Pri zachovaní týchto pravidiel a odporúčaní vykazuje výrobok vysokú životnosť.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk