Milwaukee M18FFSDC16-0 - M18 FUEL™ voľne stojaci čistič potrubia 16 mm 4933459709
Milwaukee M18FFSDC16-0 - M18 FUEL™ voľne stojaci čistič potrubia 16 mm 4933459709 Milwaukee M18FFSDC16-0 - M18 FUEL™ voľne stojaci čistič potrubia 16 mm 4933459709 Milwaukee M18FFSDC16-0 - M18 FUEL™ voľne stojaci čistič potrubia 16 mm 4933459709
Milwaukee Aku čistič potrubia voľne stojaci 16mm M18 FFSDC16-0 je popredným výrobcom bezuhlíkových motorov. Tento produkt je vybavený bezuhlíkový... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM 3  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Milwaukee
Záruka: 2 roky
Model: 4933459709
Váha: 13,40 kg
Cena dopravy
  • Všetky možnosti dopravy »
    Cena dopravy
    Cena dopravy je počítaná automaticky podľa váhy a typu prepravy.
    Tento výrobok zasielame touto prepravou:
  • Všetky možnosti dopravy »
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
Milwaukee Aku čistič potrubia voľne stojaci 16mm M18 FFSDC16-0 je popredným výrobcom bezuhlíkových motorov. Tento produkt je vybavený bezuhlíkovým motorom POWERSTATE™, ktorý poskytuje vyšší výkon, dlhšiu životnosť a maximálny výkon. To znamená, že nástroj je schopný zvládnuť aj tie najnáročnejšie úlohy.
Rozsah dodávky
• 1 x súprava batohu,
• 2 x bubnová súprava, špirály 2 x 16 mm x 15 m,
• 1 x súprava orezávacích a odstraňovacích nástrojov
Technické parametre
• Dĺžka kábla: 15 m
• Dĺžka špirály: 15 m
• Max. priemer odtoku: 110 mm
• Napätie: 18 V
• Počet dostupných akumulátorov: 0
• Počet otáčok bez zaťaženia: 0 - 250 (ot./min)
• Priemer: 32 - 75 MM
• Priemer špirály: 16 MM
• Spiral type: Open Wind
• Typ aku: Li-ión
ilustračné foto
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napätie akumulátora 18 V