RAVAK PROFESIONAL 90 vaničkový sifón - chróm X01309
RAVAK PROFESIONAL 90 vaničkový sifón - chróm X01309 RAVAK PROFESIONAL 90 vaničkový sifón - chróm X01309

RAVAK PROFESIONAL 90 vaničkový sifón - chróm X01309

Vaničkový sifón s priemerom 90 mm, krytka kovová chrómovaná - Odtekanie vody 30 litrov za minútu - Pre použitie aj v sprchovacom kúte s hydromasážnym panelom - Výška sifónu je 81 mm Vaničkový si... Zobraziť celý popis »


Výrobca: RAVAK
Model: X01309

Popis

Vaničkový sifón s priemerom 90 mm, krytka kovová chrómovaná
- Odtekanie vody 30 litrov za minútu
- Pre použitie aj v sprchovacom kúte s hydromasážnym panelom
- Výška sifónu je 81 mm

Vaničkový sifón Professional 90 je vhodný pre všetky typy sprchovacích vaničiek (O 90 mm), s výnimkou hlbokých sedacích vaničiek Sabina. Odporúčame hlavne pre vaničky Galaxy Pro (FLAT). K sifónu je možné dokúpiť sifónovú redukciu, ktorá redukuje rozmerové rozdiely medzi sifóny RAVAK (priemer 40 mm) a odpadovým potrubím (priemer 50 mm).

Všetky vaničkové sifóny RAVAK sa dajú čistiť zvonku, čo je základným predpokladom ich použitie pre vaničky inštalované "napevno". Sifóny Standard a Professional sa líšia druhom materiálu krytky sifónu. Sifón Professional je vybavený kovovou krytkou, zatiaľ čo u sifónu Standard je použitý pokovovaný plast. Tieto sifóny odporúčame pre vaničky Galaxy Pro. Pre hlboké sedacie vaničky Sabina ponúkame Sifón Sabina s otvorom pre sifón aj prepad o priemere 52 mm. Odtok vody z vaničky je tu ovládaný pomocou tzv. ClickClak systému (stlačením sifónu sa odtok zastaví a opätovným stlačením sa odtok otvorí).

Ilustračné foto

Dokumenty

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk