RAVAK SABINA vaničkový sifón X01315
RAVAK SABINA vaničkový sifón X01315 RAVAK SABINA vaničkový sifón X01315

RAVAK SABINA vaničkový sifón X01315

Sifón s prepadom pre vaničky Sabina o priemere 52 mm, krytka chrómový kov Odtok vody z vaničky je ovládaný pomocou tzv. ClickClack systému (stlačením sifónu sa odtok zastaví a opätovným stlačení... Zobraziť celý popis »


Výrobca: RAVAK
Model: X01315

Popis

Sifón s prepadom pre vaničky Sabina o priemere 52 mm, krytka chrómový kov

Odtok vody z vaničky je ovládaný pomocou tzv. ClickClack systému (stlačením sifónu sa odtok zastaví a opätovným stlačením sa odtok otvorí).

Vaničkový sifón Sabina je vhodný pre sprchové vaničky hluboké sedacie Sabina. K sifónu je možné dokúpiť sifónovú redukciu, ktorá redukuje rozmerové rozdiely medzi priemermi 40 mm a 50 mm.

Všetky vaničkové sifóny RAVAK sa dajú čistiť zvonku, čo je základným predpokladom ich použitie pre vaničky inštalované "napevno". Sifóny Standard a Professional sa líšia druhom materiálu krytky sifónu. Sifón Professional je vybavený kovovou krytkou, zatiaľ čo u sifónu Standard je použitý pokovovaný plast. Tieto sifóny odporúčame pre vaničky Galaxy Pro. Pre hlboké sedacie vaničky Sabina ponúkame Sifón Sabina s otvorom pre sifón aj prepad o priemere 52 mm. Odtok vody z vaničky je tu ovládaný pomocou tzv. ClickClak systému (stlačením sifónu sa odtok zastaví a opätovným stlačením sa odtok otvorí).

Ilustračné foto

Dokumenty

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2023 StavbaEU.sk