SAMSUNG Televízia UE40HU6900 LED UHD LCD 40"
SAMSUNG Televízia UE40HU6900 LED UHD LCD 40" SAMSUNG Televízia UE40HU6900 LED UHD LCD 40" SAMSUNG Televízia UE40HU6900 LED UHD LCD 40" SAMSUNG Televízia UE40HU6900 LED UHD LCD 40" SAMSUNG Televízia UE40HU6900 LED UHD LCD 40" SAMSUNG Televízia UE40HU6900 LED UHD LCD 40"

SAMSUNG Televízia UE40HU6900 LED UHD LCD 40"

SAMSUNG Televízia UE40HU6900 LED UHD LCD 40" LED UHD televízor s uhlopriečkou 102 cm (40 ") Technické informácie: LED UHD TV Uhlopriečka 40 "(101,51 cm) Rozlíšenie UHD 3840 x 2160 UHD Upscaling... Zobraziť celý popis »


Model: 35044185

Popis

SAMSUNG Televízia UE40HU6900 LED UHD LCD 40"

LED UHD televízor s uhlopriečkou 102 cm (40 ")

Technické informácie:
LED UHD TV
Uhlopriečka 40 "(101,51 cm)
Rozlíšenie UHD 3840 x 2160
UHD Upscaling
DVB-T / C / S2
200 Hz CMR (Clear Motion Rate)
UHD Dimming
Ultra Clear Panel
Dolby Digital Plus / Dolby Pulse
DTS Studio sound
DTS Premium Audio 5.1, Down Firing (reproduktor vyžarujúci nadol)
20 W (2x10 W repro)
štvorjadrový procesor
Multi-link screen (štyri obrazovky)
Smart Hub
webový prehliadač
Skype (pri dokúpení kamery)
vstavaná WiFi
AllShare
SmartView 2.0
Samsung Smart control (diaľkové ovládanie so snímaním pohybu)
1x CI + (1.3)
4x HDMI 2.0
3x USB
1x SCART
Komponentný, kompozitný vstup
optický výstup
Výstup na slúchadlá
Personal Video Recorder Ready (PVR)
Futbalový mód (zdokonalený)
Typ podstavca T-podstavec
UHD evolution kit ready

Dodávané príslušenstvo:
Podstavec na nábytok (fixné)
Diaľkové ovládanie (TM1240A) + batérie
Diaľkové ovládanie s touchpadom (TM1460A)
Český návod (E-manual je obsiahnutý v menu TV)
IR predlžovací kábel
napájací kábel

konektory:
CI + (1.3) slot (2CI Ready - jedno pripojenie)
4 × HDMI vstup (HDMI 2.0 / HDCP 2.2)
ARC - Audio Return Channel
HDMI MHL
3 × USB
slúchadlový výstup
Komponentný video vstup + 2 × cinch audio (spoločné rozhranie s AV vstupom 3 × cinch)
Digitálny optický audio výstup
SCART
Vstup pre anténu
Ethernet (LAN)
IR výstup
Vstup pre satelitný parabolu
One Connect (Jack)

rozmery:
TV bez podstavca (Š x V x H): 91,7 × 53,8 × 5 cm (8,7 kg)
TV vrátane podstavca (Š x V x H): 91,7 × 58,6 × 25,8 cm (11,4 kg)


Prevod na rozlíšenie UHD zvyšuje kvalitu každého sledovaného obsahu:
Vďaka obrazovému systému UHD od spoločnosti Samsung si môžete vychutnávať rôzne typy obsahu v takmer dokonalej kvalite obrazu UHD, a to aj v prípade, že daný obsah nepochádza zo zdroja UHD. Inovatívna technológia spracovania od spoločnosti Samsung zvyšuje kvalitu vysielaných televíznych relácií a filmov, rovnako ako videá na vyžiadanie a ďalšieho obsahu. To znamená, že táto technológia nielenže spracováva zdroje UHD tak, aby sa zobrazovali s ostrým rozlíšením 4K, ale prevádza tiež obsah s nižším rozlíšením na úroveň ostrosti, ktorá je takmer rovnaká ako pri rozlíšení Ultra High Definition.
S pokročilou technológiou stmavovanie obrazu UHD od spoločnosti Samsung získate pri sledovaní obsahu s rozlíšením UHD ideálny úroveň kontrastu a farieb. Vyššie rozlíšenie UHD okrem iného znamená, že na zobrazenie mimoriadne detailného obrazu je potrebná vyššia úroveň jeho spracovania. Práve preto spoločnosť Samsung vyvinula technológiu stmavovanie obrazu UHD, ktorá optimálne spracováva čiernu a bielu a vytvára oveľa živšie farby.

Štvornásobok rozlíšenia Full HD:
Obraz s rozlíšením Ultra HD znamená, že na obrazovke uvidíte každučký zložitý detail zreteľnejšie ako kedykoľvek predtým. Váš televízor Samsung UHD ponúka štyrikrát vyššie rozlíšenie ako Full HD s presnými a vernými farbami. Vychutnávajte si obraz, ktorý bol optimalizovaný na dosiahnutie ešte väčšej ostrosti, a detaily, aké ste ešte nikdy nevideli.

Skvelý multitasking s funkciou Multi-Link Screen (Quad):
S funkciou Multi-Link Screen od spoločnosti Samsung, ktorá umožňuje sledovať viac obrazoviek súčasne, si môžete svoju zábavu vychutnávať na úplne novej úrovni. Funkcia Multi-Link Screen (Quad) vám umožňuje používať na obrazovke televízora UHD až štyri rôzne obrazovky súčasne, a to spôsobom, ktorý vám vyhovuje najviac. To znamená, že na jednej obrazovke môžete sledovať živé televízne vysielanie a na druhej sa pozerať na obsah služby On TV, zatiaľ čo na zvyšných dvoch obrazovkách sledujete videoklipy z YouTube a zároveň vyhľadávate ďalší obsah, na ktorý by ste sa mohli pozerať. Zažite ten pocit, kedy máte v jednom televízore až štyri televízory UHD.

Samsung Smart TV:
Televízor Samsung Smart TV vám pomocou služby Smart Hub umožňuje objavovať veľa skvelých aplikácií, videoklipov, televíznych programov a príspevkov v sociálnych sieťach. Televízor pripojíte k sieti internet ľahko pomocou Ethernet (LAN) alebo integrované Wi-Fi a budete môcť využívať internetové aplikácie alebo klasický www prehliadač.

Ovládanie televízora pomocou touchpadu a pohybu:
Vďaka ovládaču Samsung Smart Control je používanie televízora oveľa intuitívnejšie. Pomocou touchpadu môžete prechádzať medzi panelmi služby Smart Hub a posúvať webové stránky, zatiaľ čo ukázanie diaľkovým ovládačom vám pomocou ovládania pohybom umožňuje pohybovať kurzorom na obrazovke a jednoducho zadávať text. Užitočné klávesy na ovládanie videa vám tiež pomáhajú pri sledovaní filmov, televízie a ďalšieho obsahu, ktorý ste si stiahli alebo spustili na vyžiadanie.

Smart View 2.0:
S najnovšou aplikáciou Smart View 2.0 od spoločnosti Samsung si môžete ľahšie vychutnávať všetok svoj obsah, kedykoľvek budete chcieť. Pomocou domácej siete môžete naživo prenášať obsah televízneho vysielania do svojho inteligentného telefónu či tabletu a používať svoje mobilné zariadenia ako diaľkové ovládanie televízora. K obsahu na televízore Smart TV môžete pristupovať aj zo svojho inteligentného telefónu či počítača prostredníctvom panelu multimédií služby Smart Hub. Táto funkcia sa ľahko používa, takže sa budete môcť nerušene baviť.

ilustračné foto

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:© 2007 - 2024 StavbaEU.sk