BOSCH GWS 30-230 B Uhlová brúska 06018G1000
Cena dopravy
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
GWS 30-230 B Professional - Uhlová brúska
- Výkonný bezuhlíkový motor triedy 2 800 W poskytuje špičkovú rýchlosť úberu materiálu v rámci segmentu
- Malá nutnosť údržby a znížené výpadky náradia
- Funkcia Vibration Control zabraňuje dlhodobému namáhaniu rúk
- Indikátor LED stavu náradia sleduje stav náradia
Súčasťou tohto variantu
- Prídavná rukoväť Vibration ControlObjednávacie číslo: 2 608 900 001
- Rýchlonastaviteľný ochranný krytObjednávacie číslo: 2 605 510 281
- Kolíkový kľúčObjednávacie číslo: 1 607 950 048
- Upínacia maticaObjednávacie číslo: 1 603 340 040
Technické parametre
| Ďalšie údaje | |
|---|---|
| Menovitý príkon | 2800 W |
| Voľnobežné otáčky* | 6.500 min-1 |
| O kotúča | 230 mm |
| Napätie, elektrické | 230 V |
| Závit brúsneho vretena | M14 |
| Hlavná rukoväť | Maloobchod |
| O gumeného brúsneho taniera | 230 mm |
| O miskovitej kefy | 100 mm |
| Hmotnosť* | 5,9 kg |
| Spínač(e) | Aretovateľný spínač |
| Celkové hodnoty vibrácií (Obrusovanie povrchovej plochy (hrubovanie)) | |
|---|---|
| Hodnota emisie vibrácií ah | 5 m/s2 |
| Nepresnosť K | 1,5 m/s2 |
| Celkové hodnoty vibrácií (Brúsenie s brúsnym listom) | |
| Hodnota emisie vibrácií ah | 2,7 m/s2 |
| Nepresnosť K | 1,5 m/s2 |
| Obrusovanie povrchovej plochy (hrubovanie) | |
| Brúsenie s brúsnym listom | |
* Viac informácií o odchýlkach nájdete na nasledujúcom odkaze: Technické vlastnosti výrobkov
GWS 30-230 B Professional: Podrobnejšie informácie
Dôležité údaje o produkte
GWS 30 B Professional s výkonným bezuhlíkovým motorom triedy 2 800 W umožňuje dosiahnuť vyššiu produktivitu, zaručuje vysoký výkon a veľmi vysoký úber materiálu. Kľúčové komponenty zaručujú dlhú životnosť a bezuhlíkový motor znižuje dobu výpadkov a opotrebovanie. Vysoká produktivita skombinovaná s praktickými bezpečnostnými funkciami zameranými na ochranu používateľa. Funkcia Vibration Control zabraňuje dlhodobému namáhaniu rúk. Funkcie KickBack Control, Soft Start, Restart Protection a integrovaná motorová brzda chránia pred náhodnými zraneniami.
Vybavenie a používanie
GWS 30 B Professional umožňuje brúsenie kovu alebo zvarov a rezanie roxorov, kovu a betónu.
Doplňujúce informácie
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Príkon | 2800 W |
| Max. priemer kotúča | 230 mm |