HiKOKI DH24PMHWSZ Kombinované kladivo SDS-Plus, (730W/2,7J)+kufor
HiKOKI DH24PMHWSZ Kombinované kladivo SDS-Plus, (730W/2,7J)+kufor HiKOKI DH24PMHWSZ Kombinované kladivo SDS-Plus, (730W/2,7J)+kufor HiKOKI DH24PMHWSZ Kombinované kladivo SDS-Plus, (730W/2,7J)+kufor
Zľava 28%
vrát. DPH
SKLADOM 2  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Hikoki
Záruka: 3 roky
Model: DH24PMHWSZ
Váha: 5,11 kg
Cena dopravy
  • Všetky možnosti dopravy »
    Cena dopravy
    Cena dopravy je počítaná automaticky podľa váhy a typu prepravy.
    Tento výrobok zasielame touto prepravou:
  • Všetky možnosti dopravy »
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Podobné produkty
Popis
• Vŕtanie do dreva a kovu, vŕtanie do betónu, kameňa a tehál, ľahké sekanie.
• Elektropneumatický príklep
• Bezpečnostná spojka
• Plynulá regulácia otáčok
• Vymeniteľná hlava
• Soft touch rukoväť
• Auto-stop
• L/P chod
• Antivibračný systém UVP
Technické parametre:
• Príkon: 730 W
• Sila úderu: 2,7 J
• Voľnobežné otáčky: 0 – 1 050 /min.
• Počet úderov: 0 – 3 950 /min.
• Max. vrtací priemer do betónu: 3,4 - 24 mm
• Vrtacia korunka: 50 mm
• Celková dĺžka so skľučovadlom SDS plus: 382 mm
• Max. vrtací priemer v oceľi: 13 mm
• Max. vrtací priemer v dreve: 32 mm
• Hmotnosť: 3,0 kg
Rozsah dodávky:
• Prídavná rukoväť s hĺbkovým dorazom
• Plastový kufor
• Rýchloupínacie skľučovadlo
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Príkon 730 W
Otáčky 1. chod (ot/min) 1050
Frekvencia príklepu (min-1) 3950
Max. energia príklepu 2,7 J
Držiak nástrojov SDS-plus
Max. priemer vŕtania, dreva 32 mm
Max. priemer vŕtania, oceľ 13 mm
Typ So sekaním a výmenným skľučovadlom
Max. priemer vŕtania, betón 24 mm