KORADO RADIK panelový radiátor typ KLASIK R 21 554 / 1600 21-055160-R0-10
Model: 21-055160-R0-10
Popis
KORADO doskový radiátor typ KLASIK R 21 554 / 1600 21-055160-R0-10
Model RADIK KLASIK - R je doskové vykurovacie teleso v prevedení KLASIK upravené pre rýchlu náhradu článkových liatinových alebo oceľových radiátorov s pripojovacou roztečou 500 mm. Výška H = 554 mm zaručuje jeho bezproblémovú montáž na miesto starého radiátora. Umožňuje ľavej alebo pravej bočnej pripojenie na rozvod vykurovacej sústavy a konštrukciou je určené pre vykurovacie sústavy s núteným alebo samotiažnym obehom. Zo zadnej strany sú privarené dve horné a dolné príchytky, radiátory o dĺžke 1800 mm a dlhšie majú navarené šesť príchytiek.
Široký typový sortiment RADIK KLASIK - R umožňuje vždy vybrať tú najvhodnejšiu adekvátnu dĺžku.
Parametre:
Výška: 554 mm
Dĺžka: 1600 mm
Hĺbka: 66 mm
Pripojovacie rozteč: h = 500 mm
Pripojovací závit: 4 x G1 / 2 "vnútorný
Najvyšší prípustný prevádzkový pretlak: 1,0 MPa
Najvyššia prípustná prevádzková teplota: 110 ° C
Pripojenie vykurovacieho telesa: ľavé alebo pravé bočné
Cena je vrátane uchytenia.
Všetky vykurovacie telesá sú dodávané s:
odvzdušňovacie zátkou
zaslepovacie zátkou
horná mriežkou
bočnými krytmi
potrebným počtom sad navrtávacích konzol
Doskové vykurovacie telesá RADIK sú určené na montáž do vykurovacích sústav ústredného vykurovania budov s najvyšším prípustným prevádzkovým pretlakom 1,0 MPa, v ktorých sa používa ako teplonosná látka voda alebo vodné roztoky o najvyššie prípustné prevádzkovej teplote nižšej ako 110 ° C. Sú určené pre jednorúrkové a dvojrúrkové vykurovacie sústavy s núteným a niektoré aj so samotiažnym obehom. Vlastnosti teplonosnej látky musí byť v súlade s normou STN 07 7401.