Kermi B20-S M kúpeľňový radiátor 1789 x 540 mm, rovný, biela LS01M1800552XXK
Model: LS01M1800552XXK
Popis
Vykurovacie teleso pre moderné vykurovanie kúpeľne. Je konštruované vertikálnymi trubkami v profile D (40x30 mm) a rovnými priečnymi rúrkami (20 mm).Dodávané kompletne na montáž vrátane upevňovacej sady a odvzdušňovacieho ventilu.
Výhody výrobku:
• Kompaktné vykurovacie teleso pre teplovodné vykurovanie
• Stredové spodné pripojenie 50 mm alebo spodnej stranévé pripojenie podľa stavebnej dĺžky.
Obsah dodávky:
• Montážna sada je priložená, spĺňa triedy požiadaviek I a II podľa smernice VDI 6036.
• Trieda požiadaviek III je možná na vyžiadanie.
• Na mieste montáže je nutné skontrolovať dostatočnú nosnosť stavebného materiálu steny.
• Všetky viditeľné časti upevnenie vo farbe vykurovacieho telesa.
Technické informácie:
• Pripojenie: 2 x G 1/2 "vnútorný závit
• Spodný stredové pripojenie
• Rozstup pripojenie: 50 mm
• Prívod možný: vľavo alebo vpravo
• Vhodné pre jednotrubkový systém
• Odvzdušnenie: G 1/2 "hore, vľavo
• Prevádzkový tlak: max. 10 bar
• Skúšobný tlak: 13 bar
• Stavebná výška (BH): 1789 mm
• Stavebná dĺžka (BL): 540 mm
• Stavebná hĺbka (BT): 32 mm
• Rozstup pripojenie (NA1): 500 mm
• Rozstup pripojenie (NA2): 50 mm
• Exponent vykurovacieho telesa: 1,2417 n
• Prevedenie: rovné
• Farebné prevedenie: biela RAL 9016
• Obsah vody: 13,9 l
• Hmotnosť: 7,9 kg
Prevádzkové podmienky:
• Teplá voda do 110 ° C, možnosť prídavného elektrického vykurovania
(Max. Teplota v prítoku 80 ° C).
• U stredového pripojenia: elektrickú vykurovaciu tyč je možné namontovať dodatočne.
Tepelný výkon:
• E-sada: 800 W
• 75 / 65-20 ° C: 876 W
• 70 / 55-20 ° C: 710 W
• 55 / 45-20 ° C: 461 W
• 70 / 55-24 ° C: 626 W
• 55 / 45-24 ° C: 385 W
UPOZORNENIE:
Vzdialenosť spodnej hrany vykurovacieho telesa k podlahe min. 150 mm.
Táto vzdialenosť by sa podľa optických hľadísk mala prispôsobiť pomerom v miestnosti.
ilustračné foto
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie Kermi B20-S M Badheizkörper 1789 x 540 mm, gerade, weiß
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie Kermi B20-S M Badheizkörper 1789 x 540 mm, gerade, weiß
- Pro odeslání do Česka navštivte Kermi B20-S M koupelnový radiátor 1789 x 540 mm, rovný, bílá LS01M1800552XXK
- Pour l’expédition en France, visitez Kermi B20-S M seche serviettes 1789 x 540 mm Blanc, LS01M1800552XXK
- Magyarországra történő szállítás KERMI B20-S M fürdőszobai radiátor, 1789 x 540 mm, egyenes, fehér LS01M1800552XXK
- Aby wysłać do Polski odwiedź Kermi B20-S M grzejnik łazienkowy 1789x540 mm, prosty, biały LS01M1800552XXK